You are currently viewing Zarabiaj przez Internet – prawda czy fałsz?

Zarabiaj przez Internet – prawda czy fałsz?

Pogadajmy o zarabianiu przez Internet. Jest to temat, o którym coraz częściej się mówi. Jednak, co się za tym właściwie kryje? Czy faktycznie da się zarabiać, pracując przez Internet? Na czym taka praca polega? Co robić, żeby zarabiać? Na te i inne pytania otrzymasz odpowiedź w tym artykule.

Czy faktycznie da się zarabiać przez Internet?

Odpowiedź na to podstawowe pytanie brzmi: “Tak, można”. Jednak, nie wszystko złoto, co się świeci. Mnóstwo tematów nie ma kompletnie sensu i trzeba na nie uważać. Często są one promowane w różnych miejscach w Internecie. Ale o tym za chwilę.

Na początku trzeba zrozumieć, jaka jest rola Internetu w zarabianiu. Otóż, pomaga on docierać do ludzi i automatyzować wiele działań. Tak naprawdę, Twoje zarobione pieniądze będą brały się od innych ludzi. Internet pomoże Ci do nich dotrzeć i zautomatyzować różne rzeczy. Ostatecznie, by zarobić, musisz wnieść wartość do czyjegoś życia.

Wiele osób szuka pojemnika z pieniędzmi, którego w Internecie nie ma. Jest za to robienie wartościowych rzeczy, za które inni chcą płacić. To bardzo ważne, byś tak ustawił swoje myślenie. To jedyna droga do zarabiania pieniędzy.

Nie wierz wszystkim, którzy krzyczą “Zarabiaj przez Internet”.

Wiele osób temat zarabiania przez Internet przedstawia w dziwny sposób. Pokazują, że wszystko jest takie proste i że każdy się do tego nadaje. W zasadzie, to prawie nic nie trzeba robić, wystarczy gdzieś wpłacić kasę albo gdzieś się zarejestrować. Możesz zarabiać, nie ucząc się nowych rzeczy i nie zdobywając żadnych wartościowych umiejętności. Nie wierz w takie bzdety, chyba że chcesz stracić czas i mieć lżejszy portfel.

Zarabiaj przez Internet prawda czy fałsz 2
Miały być łatwe pieniądze, a został tylko pusty portfel..

Uważaj na wszelkie dyrdymały i nieopłacalne rzeczy typu:

 • Inwestowanie w dziwne rzeczy, gdzie procent jest większy niż w Amber Gold.
 • Zakładanie niepotrzebnych kont bankowych.
 • Kupowanie pakietów startowych i dołączenie do kółek wzajemnej adoracji.
 • Obiecanki o wolności finansowej w zamian za kupno niepotrzebnych kosmetyków.
 • Dołączenie do cudzych systemów zarabiania i traktowanie ich jak własny biznes.
 • Najlepszy plan marketingowy na rynku.
 • Oglądanie reklam za pieniądze.
 • Płatne ankiety.
 • Nowoczesna praca chałupnicza.
 • Bezmyślne klikanie.
 • Kupowanie płatnych sygnałów od giełdowych wyjadaczy.
 • Kasa z bukmacherki po wcześniejszej wpłacie środków.

Na tym nie zarobisz tylko stracisz..

Zdajemy sobie sprawę z tego, że górnolotne obiecanki o łatwej kasie brzmią atrakcyjniej, niż wnoszenie wartości, o której tak często mówimy. Jeżeli interesuje Cię prawda i zarabianie pieniędzy, to przestań wierzyć w głupoty, tylko skup się na tym, co naprawdę działa.

Prawda jest taka, że jeśli chcesz zarabiać uczciwie, musisz zdobyć niezbędne umiejętności, za które inni będą chcieli Ci zapłacić (chyba, że już takie posiadasz).

Co warto robić?

Wnosić wartość do życia innych ludzi, ale to już wiesz. Pytanie tylko, jaką wartość?

Tą wartością może być ułatwianie ludziom życia, upraszczanie go. Możesz przyspieszać różne procesy. Możesz dawać ludziom to, czego aktualnie potrzebują.

Przykładowo, możesz uczyć języka angielskiego pracowników biurowych. Możesz wykonywać różne zlecenia i na tym zarabiać, jak tworzenie stron www, obróbka materiałów wideo, copywriting, korekta tekstów, tworzenie grafik, prowadzenie mediów społecznościowych, itp. Więcej ciekawych propozycji w naszym poradniku.

Możesz sprzedawać produkty wirtualne, np. wiedzę w postaci e-booków lub kursów.

Możesz sprzedawać produkty fizyczne. Tutaj trzeba się czymś wyróżnić na tle konkurencji. Mieć swój sposób na zdobywanie klientów.

Radzimy unikać zewnętrznych platform sprzedażowych i sprzedawania tego, co wszyscy. Bazowanie na cudzej infrastrukturze i nie wyróżnianie się z tłumu, to słaby pomysł na biznes online.

Możesz podejmować współpracę z różnymi firmami i w zamian za prowizję promować ich produkty. Natomiast pamiętaj, by skupiać się na budowaniu swojej marki i rozpoznawalności, a nie stawać się fanatykiem cudzej firmy, bo to słaba strategia.

Możliwości w Internecie jest wiele ale trzeba się nauczyć robić wartościowe rzeczy dla innych. W naszej Akademii pokazujemy, jak to zrobić krok po kroku. Polecamy Ci zacząć od przeczytania naszego poradnika pt. “65 Pomysłów na czym zarabiać online”. Znajdziesz tam wszystkie najciekawsze propozycje zebrane w jednym miejscu.

Czy dotychczas robiłeś już coś w Internecie? Jeśli tak, to co to było?

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz