Promocja trwa do 15 marca 23:59

Jak sprzedawać produkty cyfrowe, bez prowadzenia social mediów, czy pokazywania swojego życia i przy tym dobrze zarabiać?

Masz już produkt cyfrowy, ale ludzie nie kupują. Włożyłeś dużo pracy, stworzyłeś fajny kurs lub e-book, a sprzedaż stoi w miejscu.

Mówi się, że aby zacząć sprzedawać przez Internet, to trzeba systematycznie prowadzić media społecznościowe, zbudować dużą społeczność i zdobyć zaufanie odbiorców.

To nieprawda!

Jest zdecydowanie lepsza i szybsza metoda.

Możesz bez problemu sprzedawać osobom, które Cię nie znają, bez czasochłonnego budowania mediów społecznościowych, bez męczenia się z ludźmi, bez robienia live, czy webinarów.

Od nas i naszych klientów kupują osoby, które 5 minut wcześniej jeszcze nas nie znały. Nie rozwijamy kont na Instagramie, czy Facebooku. Nie wrzucamy żadnych postów. Nie musimy tworzyć tej całej otoczki, która zabiera czas i daje mizerne efekty przy dzisiejszych znikomych zasięgach.

Jak to możliwe?

Zbudowaliśmy powtarzalny SYSTEM SPRZEDAŻY, który trafia do odpowiednich osób, w odpowiednich czasie, z odpowiednim przekazem.

Ty też możesz mieć taki system.

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy kurs “Jak sprzedawać systemem DTZA i dobrze zarabiać”. Pokażemy Ci krok po kroku, jak zbudować dochodowy system zdobywania klientów. 

Poznaj nasz autorski system DTZA:

Najlepsze jest to, że możesz sprzedawać:

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

ZDOBYWAJĄC KLIENTÓW SAMODZIELNIE:
kot 1
ZDOBYWAJĄC KLIENTÓW Z NASZYM KURSEM:
kot 2

Przetestowaliśmy różne metody, ale system DTZA sprawdza się nam i naszym klientom najlepiej. 

Oto przykładowe rezultaty: 

Jest jeden haczyk. Nie wystarczy obejrzeć kurs i zdobyć wiedzę. Trzeba ją jeszcze zastosować. Wtedy inwestycja Ci się zwróci. 

To nie wszystko!
Kupując TERAZ Kurs, otrzymasz BEZPŁATNIE 3 bonusy:

# BONUS 1

Wartość: 400 zł

Jak szybko i łatwo stworzyć swój sklep z produktami cyfrowymi?

Pokażemy Ci na wideo, jak krok po kroku stworzyć swój zautomatyzowany sklep internetowy z produktami cyfrowymi. Robisz raz i nie musisz płacić comiesięcznych abonamentów.

Wartość tylko tego bonusu przewyższa koszt całego kursu. Zaoszczędzisz parę tysięcy na informatykach.

# BONUS 2

Wartość: 50 zł

5 opcji, gdzie możesz zapisać swój kurs wideo dla klientów.

Pokażemy Ci, w jakich miejscach możesz udostępnić swój kurs, żeby Twoim klientom przyjemnie się go oglądało. 

Nie musisz wydawać pieniędzy na drogie platformy. Są darmowe metody. Wybierzesz sposób, który będzie najlepszy dla Ciebie i Twojej sytuacji. 

# BONUS 3

Wartość: 50 zł

Jak i gdzie stworzyć estetycznego e-booka w 1 dzień?

Otrzymasz kurs, w którym pokazujemy, jak krok po kroku, używając bezpłatnych narzędzi stworzyć estetycznego e-booka. Przyciągnij dochodowych klientów.

Łączna wartość samych BONUSÓW to 500 zł. Otrzymasz je bezpłatnie kupując kurs “Jak sprzedawać systemem DTZA i dobrze zarabiać”.

Podsumujmy

To nie kolejny kurs, w którym musisz słuchać długich wywodów o marketingu. Później ciężko je zastosować w swoim biznesie. W naszym kursie otrzymasz sprawdzony plan działania. Pokażemy Ci w praktyce, jak go krok po kroku wdrożyć i mieć szybkie efekty.

Ile to kosztuje?
Cena: 399 zł
Promocyjna cena: 179 zł

Promocja obowiązuje do 15 marca 23:59

Opinie klientów

Dla kogo jest kurs?

O nas

Aneta Witkowska

Rafał Wrzosek

Jesteśmy twórcami Akademii PoMocni. Od lat utrzymujemy się z Internetu. Współpracujemy z różnymi klientami i pomagamy im otwierać internetowe biznesy oparte o sprzedaż produktów cyfrowych.

Częste pytania

By zakupić kurs, wystarczy, że klikniesz przycisk ‘Odbierz swój dostęp’, uzupełnisz swoje dane i wpiszesz maila, na którego przyjdzie informacja, jak zalogować się na platformę. Kurs będzie dostępny przez rok na platformie.

Jak tylko zapłacisz szybkim przelewem lub BLIK-iem, otrzymasz maila. Sprawdź również folder SPAM, jeśli byś go nie widział.

Możesz oglądać kurs na każdym urządzeniu, które posiada przeglądarkę internetową.

Tak. Wraz z kursem otrzymasz dostęp do BONUSÓW. Nic nie musisz dopłacać!

Materiały są tak stworzone, by osoba początkująca mogła sobie poradzić (pokazujemy na wideo, co robić krok po kroku).

Tak naprawdę nie ma nietechnicznych ludzi. Wszystkiego można się nauczyć. To nie kwestia talentu, tylko nauki i Twoich chęci. W Internecie zarabia mnóstwo osób, które nie miały żadnych predyspozycji do technicznych rzeczy. Jak zaczynały były totalnie zielone.

Jest to możliwe, ale najlepiej się on sprawdza w sprzedaży kursów, e-booków oraz innych produktów cyfrowych, których cena nie przekracza kilkuset złotych.

Oczywiście, jest taka możliwość. Wystarczy, że podasz dane firmowe podczas składania zamówienia, a wyślemy Ci fakturę drogą mailową.

21 DNI BEZ RYZYKA

Jesteśmy przekonani, że jak wdrożysz wiedzę z naszego kursu, to zaczniesz sprzedawać swoje produkty cyfrowe. Ta wiedza pomogła już wielu naszym klientom.

Jeśli mimo zastosowania wiedzy z kursu nie masz efektów – oddamy Ci pieniądze.

Jesteśmy pewni zawartych tam informacji, dlatego możemy dać taką gwarancję.

Podsumujmy

Cena: 399 zł
Promocyjna cena: 179 zł

Promocja obowiązuje do 15 marca 23:59