W czym możemy Ci pomóc?

Wykonujemy różne usługi dla naszych Klientów.

Pomagamy przenosić firmy lokalne do internetu. Pomagamy wystartować ze sprzedażą produktów cyfrowych, zaplanować działania, przetestować rynek, zrobić dobry marketing i wykonać różne techniczne czynności.

Możemy pomóc również Tobie. Sprawdź, w czym dokładnie.

1/ Stworzymy stronę internetową.

Jaką dokładnie?

Jak wygląda proces tworzenia strony?

Siadamy, robimy sobie kawkę i na luzie ustalamy wszelkie szczegóły współpracy.

Jeśli masz swój pomysł na stronę, uwzględnimy to w wykonywanym dla Ciebie projekcie.
Natomiast jeśli nie masz pomysłu, podpowiemy Ci, jaka strona byłaby najlepsza dla Ciebie.

Możesz być spokojny. Spiszemy umowę, na której będą zawarte wspólne ustalenia.

W ciągu tworzenia projektu jesteśmy w stałym kontakcie. Informujemy Cię o postępach i pokazujemy efekty pracy. W razie potrzeb nanosimy poprawki.

Gdy projekt zostanie zakończony, otrzymasz wszelkie dane dostępowe oraz nagrania szkoleniowe z obsługi strony. Ponadto możesz o wszystko zapytać. W razie potrzeby wyjaśnimy lub zrobimy specjalne nagranie.

Co zyskasz dzięki współpracy z nami?

NAGRANIE SZKOLENIOWE

Wraz ze stroną otrzymasz NAGRANIE, w którym pokażemy Ci, jak się poruszać po niej oraz jak dokonywać zmian, abyś nie tracił czasu na zbędne poszukiwania.

Zwracały się do nas osoby, które prosiły o pomoc w obsłudze strony, wykonanej przez inną firmę. Okazało się, że zostały pozostawione same z obsługą i nie potrafiły nic samodzielnie zrobić.

Możesz na nas liczyć. Otrzymasz na stałe nagranie szkoleniowe, w którym wytłumaczymy krok po kroku wszystko, co będzie Ci potrzebne, aby sprawnie się po niej poruszać. Zawsze będziesz mógł do niego wrócić.

ATRAKCYJNY HOSTING I DOMENA

Tworząc stronę trzeba wykupić adres domeny oraz miejsce na serwerze, czyli tzw. hosting. Ważne jest to, żeby nie przepłać.

Niestety, często obserwujemy, że ktoś wykupuje pierwszy rok w promocyjnej cenie, a potem za przedłużenie ponosi ogromne koszty. Dlatego pokażemy Ci, z których usług warto skorzystać, tak, byś miał bardzo dobrą cenę, bez przykrej niespodzianki po roku.

OBSERWACJA RUCHU NA STRONIE

Zainstalujemy BEZPŁATNE narzędzie, dzięki któremu będziesz mógł obserwować ruch na swojej stronie. Będziesz widział, co się na niej dzieje i jak zachowują się osoby, które ją odwiedzają.

RESPONSYWNA STRONA

Stworzymy stronę, która będzie responsywna, czyli taka, która jest dopasowana do różnych urządzeń.

2/ Pomożemy stworzyć produkt cyfrowy.

Rozliczenie będzie zależne od poświęconego czasu, trudności danego zlecenia (od 40 zł /h) albo od ilości znaków, np. stworzenie prezentacji do kursu lub strony w e-booku – od 12 zł za stronę (prezentacja z tekstami, grafikami, wykresami i inne według potrzeb).

3/ Zbudujemy lejek sprzedażowy.

Wycena indywidualna. Na cenę wpływa ilość produktów, stron i czasu, którego będzie to wymagało.

4/ Poprowadzimy media społecznościowe.

Rozliczenie tygodniowe lub miesięczne. Cena jest uzależniona od ilości i długości postów. Cena za post od 70 zł.

5/ Poprowadzimy kanał YouTube.

Pomagamy w opracowaniu tematów na nagrania. Sprawdzimy, co wpisują ludzie w Internecie i na bazie tego podpowiemy, o czym nagrywać materiały.

Pomożemy Ci w obróbce surowego nagrania, utworzymy miniaturki oraz wrzucimy je na kanał (stworzymy opis filmu, hasztagi itd.).

Cena za wrzucenie filmiku i stworzenie miniaturki – od 50 zł.

Natomiast cenę za obróbkę materiału ustalimy indywidualnie (zależna jest od długości materiału i ilości zmian do wykonania).

6./ Pomożemy w stworzeniu i prowadzeniu newslettera.

Rozliczenie będzie zależne od poświęconego czasu, trudności danego zlecenia.

Jeżeli szukasz pomocy w wykonaniu usługi, której nie wymieniliśmy wyżej, wypełnij Formularz Kontaktowy: