You are currently viewing Jak zarabiać w Internecie

Jak zarabiać w Internecie

Pora napisać prawdę o tym całym zarabianiu w Internecie.

Dużo jest obiecanek, dziwnych teorii i tego typu ładnie wyglądających rzeczy.

Być może rozglądasz się po różnych miejscach i w zasadzie cały czas nie możesz znaleźć pomysłu dla siebie. Pewnie spotykasz się z jakimiś szemranymi tematami, którymi nie chcesz się zajmować.

Zapraszają Cię na prezentacje, a potem okazuje się, że to mlm i musisz kupować jakieś niepotrzebne produkty. Oczywiście, nie chcesz tego robić, bo sparzyłeś już się na tym, albo tego nie czujesz.

Każą Ci zakładać jakieś konta bankowe? Nie chcesz tego robić, bo nie widzisz w tym sensu.

“To ma być zarabianie w Internecie? Najpierw zakładam konta, a potem szukam kolejnych, by to zrobili.”

Są też ankiety, bitcoiny, inwestycje, giełdy i tego typu podobne historie. Jednak, to też nie dla Ciebie.

Zaczynasz powątpiewać, czy w ogóle, w tym Internecie da się zarabiać w normalny, uczciwy sposób. Masz dość słuchania kocopołów o motywacji, celach i sukcesie. Chcesz po prostu zarabiać w necie i zastanawiasz się, co masz robić, żeby to się stało.

Z drugiej strony, słyszysz o ludziach, którzy np. są informatykami i zarabiają zdalnie. Uważasz jednak, że to nie dla Ciebie, ponieważ nie masz smykałki do tego typu rzeczy.

Dobra informacja jest taka, że da się zarabiać w Internecie będąc “zwykłym” człowiekiem, bez posiadania matematycznej głowy stworzonej do programowania!

Przeczytaj uważnie ten artykuł, a poznasz zupełnie inne podejście do zarabiania w Internecie.

Na czym polega prawdziwe zarabianie w Internecie?

Wizja zarabiania w domu jest czymś mega ekscytującym. Nie musisz tracić czasu na stanie w korkach, czy wieczne szykowanie się do pracy. Mało tego, możesz podróżować i pracować.

Kto by tak nie chciał? Wiem, że Ty też byś tak chciał, dlatego to czytasz :).

By zrozumieć, co warto robić, najpierw musisz uświadomić sobie, że Internet działa podobnie jak realny świat. Jeśli chcesz zarabiać, musisz robić coś wartościowego, za co inni Ci zapłacą. Jest to jedyne słuszne podejście! Niestety, przykryte rozmaitymi dziwnymi biznesami, na które ludzie tracą czas, ostatecznie nie zarabiając.

Nie ma innej drogi! Te dziwne biznesiki nigdy nie będą działać, ponieważ tam nie wnosi się żadnej wartości. Często oszukuje się ludzi, nie mówi prawdy albo manipuluje dla korzyści finansowych.

Na szczęście Internet daje ogromne możliwości. Jest mnóstwo ciekawych tematów, którymi możesz się zajmować, by uczciwie zarabiać.

Jednak, musisz zmienić podejście. Nie szukaj KASY w Internecie! Szukaj problemów do rozwiązania. Szukaj tego, czego ludzie potrzebują.

Zarabianie w Internecie, to nic innego, jak sprzedaż.

Musisz coś sprzedawać: swoje usługi lub usługi innych osób, swoje produkty, albo produkty innych osób. Stąd się wezmą pieniądze w Twojej kieszeni. Nie ma innych dróg.

Dlatego, jak chcesz zarabiać przez Internet, to albo nauczysz się czegoś konkretnego, za co inni Ci zapłacą i zostaniesz tzw. freelancerem. Ewentualnie, możesz zatrudnić się w jakiejś firmie, która daje możliwość pracy zdalnej.

Możesz też stworzyć takie wartościowe produkty sam. My najbardziej polecamy produkty wirtualne, tj. np.: e-booki, kursy, gotowe szablony, itd.

Sprzedaż tego, daje największe poczucie wolności. Możesz stworzyć coś raz i sprzedawać to wielokrotnie. Nie martwisz się wysyłką. Sam decydujesz o marżach. Jak stworzysz dobry system zdobywania klientów, to pieniądze zarabiasz na automacie.

Fajnie, prawda?

Tutaj możesz znaleźć pomysł na taki produkt.

Żeby móc uczciwie zarabiać, wnosząc wartość do życia innych, musisz zastosować 8 Zasad Udanego Biznesu, które szczegółowo omawiamy w tym kursie.

Przeanalizowaliśmy setki różnych biznesów. Jeśli są one dochodowe i dają radość właścicielowi, to ZAWSZE oparte są o te 8 zasad.

Wszyscy ludzie, którzy zarabiają w Internecie, przestrzegają tych zasad. Dzięki nim rozwijają swoje dochodowe biznesy, wybijają się ponad konkurencję, przyciągają gałki oczne swoich klientów i zdobywają rynek, zarabiając przy tym 5, 6 – cyfrowe kwoty co miesiąc!

Jeśli coś nie idzie, to znaczy, że nie trzymasz się tych reguł.

Te zasady, to fundament każdego uczciwego biznesu w Internecie. Jak dom nie ma dobrego fundamentu, to prędzej czy później się zawali. Dlatego tak dużo biznesów upada w pierwszym roku od otwarcia.

Nie pozwól sobie popełniać takich podstawowych błędów i stwórz swoją maszynkę do pieniędzy bez obaw o jej funkcjonowanie.

Jednak jest jeden haczyk. Cała zabawa polega na tym, byś miał odpowiednie podejście i nie bał się nowych rzeczy. Niestety, większość osób ma tak, że zamiast zauważać okazje, skupia się na przeszkodach i problemach. Strach, obawy i lęki są silniejsze, niż realizacja ich marzeń, czy prowadzenie lepszego życia.

Podam Ci przykład.
Pamiętasz, gdy pisałem o tym, że sprzedaż produktów wirtualnych (np. e-booków, kursów, arkuszy kalkulacyjnych, gotowych wzorów, grafik, zdjęć, itd.) jest fantastycznym pomysłem na to, co robić w Internecie.
Co wtedy pojawiło się w Twojej głowie? Strach czy poczucie, że faktycznie jest to fajny temat?

Człowiek, który ma odpowiednie podejście powinien od razu się tym bardziej zainteresować.
Pomyśleć sobie.. “Faktycznie. Mogę stworzyć coś raz i sprzedawać wielokrotnie. Nie mam kosztów. Mogę wiele rzeczy zautomatyzować, tak, by sprzedaż działa się bez mojego udziału. Super sprawa!”

Człowiek, który nie ma odpowiedniego podejścia od razu widzi przeszkody i ogarnia go ogromny strach.. “Ja się nie nadaję do tego”, “trzeba zrobić to czy tamto, a ja tego nie umiem”, “nigdy czegoś takiego nie robiłem”, “nie poradzę sobie”, itd.

Widzisz różnicę w tych dwóch postawach?

Nie szukaj wymówek, by nie zrobić tego, co potrzeba. Pracuj nad swoim podejściem, bo ono jest tu decydujące.

To jak jest z Tobą, widzisz szanse, czy przeszkody?

Podziel się w komentarzu, co było ostatnio dla Ciebie trudne, a jednak pokonałeś strach i to zrobiłeś?

Dodaj komentarz