Jak znaleźć dochodowy pomysł, który pozwoli Ci przejść na swoje i zarabiać na automacie w Internecie?

Czy masz tak, że już od lat myślisz o zarabianiu w Internecie? Czas leci, a Ty czujesz, że ciągle stoisz w miejscu i zastanawiasz się czy Internet jest w ogóle dla Ciebie? Interesujesz się sprzedażą, próbowałeś swoich sił w różnych tematach, przerobiłeś wiele szkoleń, ale ciągle szukasz idealnego pomysłu dla siebie?

Masz wiedzę w jakimś temacie, ale nie wiesz jak na jej podstawie zarabiać w Internecie. Może masz lokalny biznes i chcesz go przenieść do Internetu, tylko nie wiesz, jak się za to zabrać. 

Patrzysz na ludzi, którzy zarabiają w Internecie i pracują zdalnie. Zastanawiasz się, w czym oni są lepsi od Ciebie? Co takiego zrobili, że im wyszło?

Ty też chciałbyś fajnie zarabiać przez Internet, prawda?

Czujesz, że stać Cię na więcej, niż monotonna codzienność. Ciągle nie masz czasu. Inflacja pożera Twoje pieniądze. Miało być lepiej, a jest coraz gorzej.

Wiele osób zaczynających przygodę w Internecie nabiera się na przekręty marketingowe.

Chcą zarabiać w Internecie bez przygotowania i bez nabycia potrzebnej wiedzy. Puste frazesy typu “Rób to, co kochasz” albo “Myśl pozytywnie i Ci się na pewno uda”, to fikcja! To tak nie działa! To, od czego musisz zacząć, to zdobycie niezbędnej przedsiębiorczej wiedzy. Zrozumienie zasad, jakimi rządzi się internetowy rynek.

Dlaczego ludzie od jednych kupują, a od innych nie?

Dlaczego jest tak, że jedne biznesy świetnie prosperują, a inne padają jak muchy?

Nic nie dzieje się bez przyczyny.

To, czy Twój biznes generuje zyski zależy głównie od Twojej wiedzy i umiejętności.

Dlatego musisz zdobyć wiedzę, dzięki której połączysz kropki i zrozumiesz, jakie pomysły na biznes są dzisiaj dochodowe.

Stworzyliśmy specjalny kurs MISTRZOWSKI START W BIZNESIE ONLINE, w którym nauczysz się, jak wnosić wartość do życia innych ludzi i zarabiać na tym, co daje Ci satysfakcję.

Jest to wiedza, którą sami chcielibyśmy mieć, gdy kilka lat temu zaczynaliśmy swoją przygodę z zarabianiem w Internecie.

Uchroniłaby nas ona od wielu niepotrzebnych błędów i głupich decyzji, przez które straciliśmy mnóstwo czasu, nie mówiąc już o kasie..

Ta wiedza pozwoli Ci znaleźć dochodowy pomysł, którego sednem jest WNOSZENIE PRAWDZIWEJ WARTOŚCI DO ŻYCIA INNYCH LUDZI.

W naszym kursie dostaniesz wyselekcjonowaną wiedzę i uporządkowane informacje, oparte o lata doświadczeń, prób i błędów. Te praktyczne wskazówki możesz od razu zacząć stosować i cieszyć się widocznymi efektami.

Każdy biznes, który odnosi sukces, zawsze opiera się o zasady, których nauczysz się w kursie.

Przekazywanej wiedzy nie opieramy na dyrdymałach wyssanych z palca, tylko na realnej rzeczywistości, matematyce, psychologii i aktualnej sytuacji rynkowej.

Kurs składa się z 4 elementów, które stosując wzniosą Twój biznes na zupełnie inny poziom. Będziesz miał wiedzę, której nie ma 99% osób zaczynających zarabianie w Internecie. Tak, wiemy! To niesprawiedliwa przewaga. 🙂

FILAR 1: 8 Zasad Dochodowego Biznesu

Każdy biznes, który odnosi sukces przestrzega tych reguł. Jeśli je wdrożysz, Twój biznes będzie prężnie się rozwijał i będziesz mógł zarabiać na automacie.

FILAR 2: Jak zbadać rynek i sprawdzić popyt na swoje produkty?

Ta wiedza pozwoli Ci upewnić się, że na to, co będziesz sprzedawać, jest zapotrzebowanie. Mało kto wie jak zrobić to skutecznie. Sprawdzisz różne pomysły i zobaczysz, co się Tobie najbardziej opłaca robić.

Pokażemy Ci dokładnie, na ekranie komputera, różne metody, które od razu możesz wdrożyć.

FILAR 3: Jak krok po kroku znaleźć pomysł na swój biznes, który będzie najlepszy dla Ciebie? 

Poznasz cały proces szukania pomysłu od A do Z, który pomoże Ci ostatecznie znaleźć to, w co zaangażujesz się na 100%.

Wykorzystujemy go podczas współpracy z naszymi klientami. Zrozumiesz, jak tworzy się dochodowe biznesy online i zarabia na nich satysfakcjonujące pieniądze.

FILAR 4: Jak rozwijać biznes online i zdobywać klientów?

Jak tylko wybierzesz, czym chcesz się zajmować, musisz wiedzieć, co robić dalej. Dowiesz się, jak stworzyć swój zautomatyzowany system zdobywania klientów. Poznasz również elementy, które wpływają na to, że ludzie będą chcieli od Ciebie chętnie kupować.

Dzięki temu kursowi:

To nie wszystko! Otrzymasz dodatkowo 3 BONUSY:

BONUS 1: Pytania jakie powinieneś sobie zadać przed wystartowaniem ze swoim pomysłem
(WARTOŚĆ 40zł)

Otrzymasz 17 pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć, zanim zaczniesz cokolwiek robić. Pozwolą Ci one dopiąć wszystko na ostatni guzik i mieć pewność, że jesteś odpowiednio przygotowany do wystartowania. Zyskasz spokój i unikniesz wielu niepotrzebnych błędów.

BONUS 2: Formy prowadzenia działalności
(WARTOŚĆ 40 zł)

Mnóstwo osób obawia się dużych kosztów związanych z prowadzeniem własnej działalności. Mamy dobrą wiadomość! By zacząć zarabiać w Internecie nie musisz od razu zakładać firmy i generować zbędnych kosztów.

Z tego BONUSA dowiesz się, jakie są rozwiązania i jak możesz zacząć prowadzić działalność za 0 zł.

BONUS 3: Materiały PDF: checklisty, ćwiczenia, podsumowania, streszczenia lekcji
(WARTOŚĆ 80 zł)

Byś mógł szybko wrócić do ważnych tematów i mógł powtórzyć sobie materiał, otrzymasz checklisty, ćwiczenia i podsumowania modułów w formie PDF.

Ile kosztuje kurs? 

Zdobycie wiedzy, którą Ci przekażemy, kosztowało nas setki godzin, mnóstwa pieniędzy i wielu popełnionych błędów.

Dzięki temu, Ty nie musisz tracić czasu na działanie po omacku i na niesprawdzoną wiedzę!

Śmiało moglibyśmy ten kurs wraz z bonusami sprzedawać za 2000 zł, a nawet więcej. Jest to wiedza, która pomogła już wielu osobom ruszyć ze swoim biznesem w Internecie i uchroniła ich przed niepotrzebnymi wydatkami oraz stratami.

OTRZYMASZ:

CENA: 249 zł

Dla kogo kurs jest odpowiedni?

Opinie klientów

Dominik Fołtyn

Klient matmanastoprocent.pl

Aneta zrobiła dla mnie tyle, że prawdopodobnie nigdy w życiu nie będę miał możliwości się w pełni odwdzięczyć Myślę, że jest kimś więcej niż terenem biznesowym – jest osobą, która pomoże Ci poukładać każdą dziedzinę Twojego życia. Współpracujemy ok. 3 miesiące i gdybym miał porównać swoją sytuację życiową zanim zdecydowałem się na współpracę, a teraz – niebo, a ziemia.

 Jeśli zastanawiasz się nad współpracą z Anetą to nie ma nad czym – jest ona warta KAŻDYCH pieniędzy, bo wiedza, którą przekazuje jest tak naprawdę bezcenna. Fakt, że nie jest łatwo – czeka Cię zmiana nawyków i przekonań, w które wierzyłeś/aś całe życie, ale efekty przerosną wszelkie oczekiwania. Podsumowując, jeśli Twoje życie nie wygląda tak jak chcesz to współpraca z Anetą jest najlepszym co Cię może spotkać.

Łukasz Kowalski

Klient

Jeśli ktoś szuka pomysłu na siebie i ciągle stoi w miejscu , gorąco polecam “Klub Internetowej Przedsiębiorczości ” tyle wiedzy praktycznej jak i teoretycznej nie znalazłem od ostatnich 2 lat a przerobiłem wiele kursów , jedne były dobre inne niestety to tylko lanie wody.. Dodatkowo Konsultacje które są prowadzone przez Rafała i Anetę są po prostu wisienką na torcie !! coś czego brakowało mi we wcześniejszych moich szkoleniach, takie spotkania dają mi mega kopa do działania !! 

Dziękuję wam za wasz poświęcony czas i za to ze dajecie tyle wartości o której wielu ludzi zapomina i skupia się tylko na $$$.

Kim jesteśmy?

Aneta Witkowska

Rafał Wrzosek

Jesteśmy twórcami Akademii PoMocni. Od lat utrzymujemy się z Internetu. Współpracujemy z różnymi klientami i pomagamy im otwierać internetowe biznesy oparte o wnoszenie wartości do życia innych ludzi.

Pytania i odpowiedzi

Wiele osób uważa, że się nie nadaje, ponieważ NIE MAJĄ WIEDZY, PODEJŚCIA I ODPOWIEDNIEGO PRZYGOTOWANIA.

Dlatego właśnie, najpierw trzeba się dobrze przygotować. Błędem jest rzucanie się od razu na głęboką wodę. Najpierw trzeba zdobyć wiedzę biznesową, zrozumieć daną branże, potrzeby rynku, itd.

Tego nauczysz się z naszego kursu.

Są różne rozwiązania, które pozwolą Ci prowadzić działalność bez generowania niepotrzebnych kosztów.

Dowiesz się o nich z dołączonego do kursu bonusu.

Jednak, zanim założysz firmę, najpierw musisz zdobyć wiedzę i umiejętności. Powinieneś sprawdzić swój pomysł i zdobyć pierwszych klientów. Dopiero następnym krokiem, jest założenie firmy.

Internetowego biznesu nie zakłada się na bazie przypuszczeń czy szczęścia.

Musisz zbadać rynek i wtedy dowiesz się, czy Twój pomysł na biznes ma potencjał, by zarobić dobre pieniądze.

W kursie dowiesz się, jak to się robi.

Samo kupienie tego kursu, to za mało do zaczęcia zarabiania. Musisz jeszcze wdrożyć wiedzę w życie. Kiedy to zrobisz, zależy głównie od Ciebie.

Mamy klientów, którzy w kilka miesięcy rzucili etat i zaczęli utrzymywać się z biznesu online.

Wszystko jest możliwe, jeśli naprawdę jesteś pracowity i ambitny.

Wszystkie biznesy, które odnoszą sukcesy, opierają się na zasadach, które przekażemy Ci w tym kursie. Nie ma tu wyjątków!

Szukając na własną rękę, możesz stracić mnóstwo czasu i nie masz gwarancji, że to co znajdziesz zadziała.

My sami, na co dzień praktykujemy to, czego uczymy. Nasi klienci stosując tą wiedzę, również osiągają zadowalające rezultaty.

Sam, po zapoznaniu się ze szkoleniem zobaczysz, że to, co Ci przekażemy, opiera się na twardych faktach i jest logiczne. 

W ostatnich latach branże związane ze sprzedażą internetową zanotowały ogromne wzrosty. Podobnie sytuacja wygląda, jeśli chodzi o usługi przez Internet.

Czasy się zmieniają. Teraz jest najlepszy moment na internetową przedsiębiorczość! 

logoznapisem