You are currently viewing Najskuteczniejsze Zarabianie w Internecie

Najskuteczniejsze Zarabianie w Internecie

Wiemy, że mnóstwo osób chce zarabiać przez Internet i ciągle zastanawiają się, co obecnie warto robić. Pewnie też jesteś jedną z nich.

Dlatego w tym artykule pogadamy o tym, co robić, żeby faktycznie zacząć zarabiać online.

W Internecie krąży wiele informacji, które robią ludziom wodę z mózgu i wypaczają to, czym jest prawdziwe zarabianie w Internecie. Dlatego zacznijmy od początku..

Skąd biorą się pieniądze w Internecie?

Nie ma żadnego zbiornika z pieniędzmi, ani żadnej czarnej dziury, z której miałyby wyskakiwać pieniądze. Bardzo ważne jest, abyś to zrozumiał, bo niestety w taki sposób mnóstwo osób patrzy na zarabianie w Internecie. Szukają wanny z kasą.. a coś takiego nie istnieje.

Pierwszą podstawową zasadą, którą musisz zrozumieć jest to, że Internet jest pośrednikiem w docieraniu do ludzi.

Twoje zarobki zawsze biorą się od innych osób, a internet sam w sobie nie daje żadnych pieniędzy. On pozwala zautomatyzować wiele czynności. Dzięki niemu możesz działać na dużą skalę i docierać do osób, do których normalnie byś nie dotarł.

najskuteczniejsze zarabianie w internecie2
Najskuteczniejsze Zarabianie w Internecie to nie szukanie zbiornika pieniędzy, tylko problemów do rozwiązania!

Teraz ważna rzecz. Skoro pieniądze w Internecie biorą się od ludzi, to trzeba wiedzieć, że aby je otrzymać, trzeba dostarczyć tym osobom coś wartościowego. Coś, za co będą chcieli zapłacić – produkt lub usługę. 

To jest fundament wszystkiego!

Dlatego wszelkie poszukiwania pieniędzy w Internecie powinny zmierzać do tego, by zastanawiać się, jaką wartość możesz wnieść do życia innych ludzi.

Przestań szukać metod, trików, botów i innego syfu. Jedyna słuszna droga to wnoszenie wartości i zarabianie na tym. Oczywiście są ludzie, którzy zarabiają na oszustwie czy różnych przekrętach, ale Ty tego nie chcesz robić, prawda?

Szukaj problemów do rozwiązania, niezaspokojonych potrzeb, tematów, w których mógłbyś pomóc, trendów, za którymi ludzie będą podążać (one tworzą nowe problemy do rozwiązania). Może zacznij dawać rozrywkę?

Najskuteczniejsze zarabianie w Internecie polega na wnoszeniu wartości!

To rynek wyznacza to, czym warto się zajmować. Jeśli ludzie czegoś potrzebują i chcą za to zapłacić, to znaczy, że możesz na tym zarobić.

Co można robić w Internecie?

Oto kilka przykładów tego, czym możesz się zajmować, pracując przez Internet:

Wykonywanie zleceń

Ktoś płaci Ci za konkretną robotę. Świadczysz usługi przez Internet. Można powiedzieć, że zamieniasz swój czas na pieniądze.

Co możesz robić:

 • Tworzenie stron internetowych – Ciągle powstają nowe strony, dlatego jest duży popyt na tego typu usługi. Możesz robić strony wizytówki, sklepy internetowe, blogi, platformy edukacyjne. By robić strony internetowe wcale nie musisz umieć programować. Można je tworzyć na bazie gotowych oprogramowań.
 • Prowadzenie mediów społecznościowych – Możesz prowadzić social media np. firmom albo znanym osobom. Twoim zadaniem byłoby tworzenie postów, grafik, rolek, itd.
 • Reklama na Facebooku – Ogromne zapotrzebowanie jest na osoby, które potrafią tworzyć skuteczne reklamy i lejki sprzedażowe. Coraz więcej osób chce reklamować się za pośrednictwem Facebooka. Oczywiście, możesz też pomagać w reklamach, które tworzy się w innych sieciach reklamowych, np. Google.
 • Copywriting – To nic innego jak tworzenie płatnych tekstów. Warto się wyspecjalizować w węższej niszy, wtedy będziesz bardziej unikatowy i możesz liczyć na wyższe zarobki.
 • Obróbka filmików – Możesz pomóc w obróbce i montażu materiałów wideo. Mogą być to nagrania na YouTube, Tik-Tok, Instagram lub na inne portale społecznościowe.
 • Wirtualna asystentka – czyli osoba, która wspiera internetowych przedsiębiorców w różnych zadaniach, np.: obsługa klienta, nadzorowanie kalendarza, przekazywanie faktur księgowemu, itd. Zazwyczaj wynagradzana jest za godzinę efektywnej pracy.

Sprzedawanie produkty fizyczne lub wirtualne

Jeśli nie usługi, to zostaje Ci sprzedaż produktów. Mogą to być produkty fizyczne lub wirtualne, Twoje, lub innych firm/osób.

Jeśli chciałbyś prowadzić swój sklep internetowy, warto działać na dużych rynkach. Tam jest dużo klientów i problemów do rozwiązania. Warto iść w kierunku sprzedaży we własnym sklepie internetowym. Wtedy jesteś bardziej niezależny, niż na zewnętrznych platformach typu Allegro.

Pamiętaj, że towaru jest mnóstwo. Musisz zastanowić się, czym chcesz się wyróżniać. Dlaczego ktoś miałby kupić od Ciebie, a nie od innej osoby? Walcz jakością, nie ceną!

Dobrym pomysłem może być sprzedaż wiedzy w postaci e-booków, kursów, szkoleń. Marże ze sprzedaży jednego produktu mogą sięgać nawet 100%. Poza tym, wszystko może dziać się całkowicie automatycznie, jeśli wcześniej stworzysz swój system zdobywania klientów.

Oczywiście, nie chodzi o to, by sprzedawać jakąkolwiek wiedzę, tylko taką, na którą jest zapotrzebowanie. Im bardziej palący problem rozwiązujesz, tym łatwiej zdobyć klienta.

Przykłady produktów związanych z wiedzą:

 • E-booka: “Hodowla warzyw dla początkujących”.
 • E-book: “Jak zbudować pewność siebie i przestać się bać”.
 • E-book: “Modne stylizacje na lato”.
 • Kurs: “Stwórz swój ogród marzeń”.
 • Kurs: “Jak robić ładne zdjęcia produktów do social media”.

Podsumowując! Jeśli chcesz zarabiać w Internecie, musisz zacząć sprzedawać wartościowe produkty albo świadczyć potrzebne usługi. Innej drogi nie ma!

Jeśli chciałbyś znaleźć coś idealnego dla siebie, to koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem “65 Pomysłów na czym zarabiać online”

Zebraliśmy w nim najciekawsze tematy, którymi obecnie warto zajmować się w Internecie. Poradnik pozwoli Ci przejść na swoje i zacząć zarabiać zdalnie. Oczywiście pomysły polegają na wnoszeniu wartości do życia innych ludzi, bo to jest nadrzędna zasada.

Dodaj komentarz