You are currently viewing Czy istnieje magiczna receptura na duże pieniądze?

Czy istnieje magiczna receptura na duże pieniądze?

To jak to jest? Czy faktycznie istnieje MAGICZNA receptura na duże pieniądze, czas dla rodziny oraz życie marzeń?

Nie istnieje!

Musisz wiedzieć, że każda, nawet najmniejsza rzecz w naszym życiu, którą widzisz czy czujesz, to efekt Twoich nabytych przekonań, sposobu myślenia, doświadczeń, umiejętności, charakteru, brania pełnej odpowiedzialności za swoje decyzje (lub jej braku), jakości “dlaczego?” i podjętych przez Ciebie decyzji.

Ciekawe to jest, prawda?

Prawo przyczynowo-skutkowe, to prosta reguła, dzięki której każdy z nas tworzy swoją przyszłość. Tylko, że nikt nas tego nie nauczył na etapie edukacji szkolnej (czy w ogóle byliśmy nauczani czegokolwiek praktycznego, co pozwala prowadzić spokojne i wolne życie?).

Zastanów się, czy to, co wiesz, co umiesz i co robisz aktualnie, jest w stanie dać Ci to, czego chcesz od swojego życia?

To pytanie jest trochę jak kubeł zimnej wody. Przecież gdyby to, czego Cię nauczono do tej pory działało, już dawno Twoje życie wyglądałoby inaczej. Prawda?

Mało tego!

Większość ludzi myśli, że gdy będą mieli więcej pieniędzy, to wtedy będą wartościowi, szczęśliwi czy mądrzy. Uważają, że jeśli będą MIELI (czas, pieniądze, szczęście), to wreszcie będą mogli ZROBIĆ (wyjechać na wakacje, kupić dom, zainwestować w siebie), a to pozwoli im BYĆ (na przykład szczęśliwym, spełnionym, wolnym).

A JEST ZUPEŁNIE ODWROTNIE! 😳

Jak jest naprawdę?

Jeżeli ktoś nie jest szczęśliwy i nie zarabia tyle, ile chce, prawdopodobnie oznacza, że oszukuje sam siebie i udaje, że działa, zalewając się stosami niepotrzebnej i nieskutecznej wiedzy. Kiedy w rzeczywistości traci czas i stoi w miejscu.

Oznacza też, że ma wewnętrzne blokady, łatwo daje się rozpraszaczom, boi się np. krytyki, opinii innych, czy że mu nie wyjdzie i co wtedy zrobi.

Oznacza to również, że ma problem z podejmowaniem decyzji oraz że brakuje mu
praktycznej wiedzy i niezbędnych umiejętności.

To, jak postrzegasz samego siebie, co wiesz i co umiesz, jest fundamentem, na którym budujesz swój świat, relacje czy biznes.

Dlatego NAJPIERW trzeba BYĆ wewnętrznie tym, kim chcesz zostać, potem nauczyć się umiejętności i ROBIĆ to, co przybliża Ciebie do celu a następnie będziesz MIEĆ to, czego chcesz.

TA KOLEJNOŚĆ warunkuje wszystko.
Najpierw STAJESZ SIĘ szczęśliwy, mądry, odpowiedzialny, konsekwentny, zdyscyplinowany, wyedukowany w danej dziedzinie, odporny na krytykę, świadomy..

Następnie zaczynasz ROBIĆ konkretne rzeczy – dbasz o siebie, pomagasz komuś w czymś, coś dajesz, tworzysz, produkujesz..

W efekcie przekonujesz się, że Twoje postępowanie przynosi Ci to, co zawsze chciałeś MIEĆ – świetne samopoczucie, czas, pieniądze..

Jest to proces, którego nie da się ominąć. Proces, to nauka przez doświadczenia, które
szlifują, uczą i układają człowieka.

Proces daje ogromną radość i satysfakcję z osiąganych celów i widocznych postępów.

Dlatego dzięki naszej Akademii będziesz mógł zacząć od wypracowania swojego sposobu myślenia, mentalności, nawyków, podejścia, charakteru i motywacji wewnętrznej, bo to są korzenie, z których wyrastają później Twoje owoce w postaci pieniędzy, jakości relacji czy samopoczucia.

Obserwuj naszą stronę i bądź na bieżąco a wtedy nie ominie Cię nic ważnego. 

Ten post ma jeden komentarz

  1. Tomasz

    Nie ma lekko w zarabianiu. Nic nie przyjdzie samo, a trzeba wielu działań, aby osiągnąć swoje cele i być przy tym w zgodzie z samym sobą. Nie każdy nadaje się do zarabiania dużych pieniędzy, ale wszystko można zmienić lub nauczyć się myśleć i działać w inny sposób, aby osiągnąć cele.

Dodaj komentarz