You are currently viewing “Dlaczego nie zarabiam w Internecie?” – Poznaj przyczynę!

“Dlaczego nie zarabiam w Internecie?” – Poznaj przyczynę!

Dziś większość społeczeństwa wierzy w to, że aby zarabiać duże pieniądze, trzeba znaleźć jakąś tajną metodę, dzięki której kasa zacznie spływać w ogromnych ilościach.

Jeżeli marzysz o zarabianiu online, ale Ci się nie udaje i zastanawiasz się “Dlaczego ciągle nie zarabiam w Internecie”, to właśnie powyższe podejście jest tego przyczyną.

Na pieniądze patrzy się jak na coś tajemniczego, za czym trzeba gonić całe życie. Najlepiej na emeryturze też..

Chcąc zarabiać pieniądze, myśli się o formie pracy, najlepiej etatowej (bo takiej uczy system szkolny) i o ilości pieniędzy!

“Jak chcesz mieć dobrą pracę, to musisz skończyć studia”.

Obmyślany jest ciągle plan, jak zdobyć pieniądze. Najlepiej bez wysiłku i bez dawania wartości drugiemu człowiekowi.

Dlatego właśnie tak popularne są różne gry liczbowe, giełdy, hazard, loterie, inwestycje, bukmacherka czy różne inne drogi na skróty. Każdy chciałby zarobić, ale najlepiej nic nie dając w zamian drugiemu człowiekowi.

Niestety! To edukacja szkolna ukształtowała w nas tak żałosne przekonania!

I tak oto wszyscy, jak stado baranów, chcą robić to samo w nadziei, że się wzbogacą. Szukają systemów zarabiania, które można bezrefleksyjnie wdrożyć albo do nich dołączyć i stać się milionerem.

Co przykładowo robią?

  • Kupują Bitcoina, bo słyszeli, że na tym można nieźle zarobić. Nie wiedzą, że jest to spekulacja i obiecywane zyski nie są w żadnym wypadku pewne. Czyli ma być kasa, ale bez dawania wartości drugiemu człowiekowi. 
  • Wierzą w historię o tajemniczej metodzie na ogranie bukmachera, która nie istnieje, ale jest pokazywana bardzo wiarygodnie, aby osoby wpłacały. Czyli znowu ma być kasa, ale bez dawania wartości drugiemu człowiekowi.
  • Wierzą, że jak będą intensywnie myśleć o bogactwie, to nagle pieniądze do nich przypłyną, spadną z nieba albo ktoś im wyślę walizkę kasy.. Wierzą, że wystarczy siła myśli, pozytywne nastawienie, afirmacje, aby zacząć przyciągać pieniądze i co? Znowu to samo! Ma być kasa, ale bez dawania wartości drugiemu człowiekowi.

To co robić, żeby zarabiać w Internecie?

Mówiąc wprost!

Jak chcesz zarabiać uczciwie, duże pieniądze, to PRZESTAŃ gonić za nimi!

Jest taka prosta zasada. Z pieniędzmi jest jak z kotem. Jak za nim gonisz, to ucieka. Wystarczy dać mu coś, co lubi i sam do Ciebie przyjdzie.

To jest cały sekret zarabiania pieniędzy.

Skup się na dawaniu prawdziwej wartości drugiemu człowiekowi!

Musisz dać ludziom coś takiego, co jest im potrzebne, co rozwiązuje jakiś ich problem. Coś, za co zechcą Ci zapłacić!

Ty dajesz im wartość, a ludzie dają Ci za to pieniądze. Tak to działa.

Dlatego myśl o innych ludziach i zastanów się, co można im dać tak, by chcieli Ci za to zapłacić. Wtedy zarabianie pieniędzy będzie skutkiem ubocznym Twojego podejścia, a nie centrum skupienia.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się, co możesz robić w Internecie w oparciu o tę zasadę, to przeczytaj nasz poradnik “65 Pomysłów, na czym zarabiać online”.

Na koniec ciekawostka..

Ci którzy naprawdę zarobili, nie kupowali Bitcoina, tylko tworzyli giełdy, na których można było kupować kryptowaluty..

Ci którzy promują grę na giełdzie jako niesamowity sposób na kasę, zazwyczaj zarabiają na tym, że tego uczą.. a nie, że to praktykują..

Ci którzy mówią, że jak będziesz myślał o pieniądzach, to one same do Ciebie przypłyną, sami tak naprawdę zarabiają na tym, że tego uczą..

Tak jak podczas gorączki złota najwięcej zarabiają ci, którzy sprzedają sprzęt do kopania, a nie tłum, który kopie.

Pierwsi biegają za kasą, drudzy rozwiązują problemy. Zapraszamy Cię do drugiej grupy!

Przenieś swoją koncentrację z myślenia o pieniądzach, na myślenie o drugim człowieku, a zobaczysz, że zaczniesz dostrzegać okazje, czyli to, czego do tej pory nie widziałeś.

Dodaj komentarz