ROZKODUJ GŁOWĘ!

Czyli, jak przestawić głowę i ruszyć przed siebie.

Można wiedzieć wszystko o zarabianiu przez Internet. 

Można uczyć się o strategiach biznesowych, o najlepszych metodach na marketing.

Jednak, to i tak będzie za mało, aby prowadzić dobrze prosperujący biznes.

Jest coś, bez czego większość początkujących przedsiębiorców zawsze ponosi porażkę!

Czytasz, słuchasz i interesujesz się zarabianiem już od lat. Prawda?

Tylko co z tego, jak ciągle jesteś w tym samym miejscu..

Chcesz więcej zarabiać i w końcu przejść na swoje. Jednak, jak przychodzi co do czego, to czujesz, że blokują Cię kajdany strachu.

Tworzysz w głowie różne wymówki, które Cię stopują. 

Masz wątpliwości, czy zarabianie przez Internet jest dla Ciebie. Zastanawiasz się, czy dasz sobie radę.

Z drugiej strony boisz się, że zmarnujesz całe swoje życie pracując dla kogoś, że nie zdążysz w swoim życiu osiągnąć spokoju.

Chcesz przejść na swoje i przestać martwić się o swoją przyszłość, ale nie wiesz, jak to osiągnąć.

Widzisz..

Sama wiedza, chęci i pozytywne nastawienie, to zdecydowanie za mało.

Ostatecznie, to nasz sposób myślenia tworzy podejście i nawyki, a one decydują o tym, czy będziesz miał w życiu to, czego chcesz.

Zalewają nas tony niepotrzebnych informacji, szkoleń, wystąpień czy kursów. 

Na pewno od lat z nich korzystasz. 

Oglądasz różne materiały, słuchasz filmików motywacyjnych i wydajesz pieniądze. Jednak, nadal Twoje życie nie wygląda tak, jak być chciał.

Pragniesz w końcu zobaczyć efekty, dlatego jesteś na tej stronie.

To, co naprawdę rozwija i zmienia myślenie, to podejmowanie innych decyzji i ćwiczenie nowych rzeczy.

Na bazie obserwacji i wieloletnich doświadczeń naszych oraz naszych klientów, opracowaliśmy kurs: “ROZKODUJ GŁOWĘ I ZARABIAJ”, który pozwala szybko odblokować głowę, stać się pewnym siebie i przejść na swoje. 

Ta wiedza, dla klientów, z którymi współpracowaliśmy i współpracujemy, była i jest fundamentem, na którym budują swoje biznesy w Internecie.

Jest to jedyne takie szkolenie. Otrzymasz niezbędną teorię, do której dodaliśmy konkretne, praktyczne ćwiczenia. Takie połączenie, to mieszanka wybuchowa, która odmienia życie i zrywa kajdany strachu.

Koniec teorii i czekania na lepszy moment! Nadszedł czas działania i prawdziwej przemiany!
Rozkoduj Głowę i Zarabiaj

Co zawiera kurs?

Jest to poukładany logicznie proces pracy nad sobą, który pozwoli Ci zbudować odpowiednie, przedsiębiorcze podejście!

Do tego otrzymasz 2 BONUSY!

BONUS 1: Nagranie + PDF – 11 Kroków do rozwinięcia biznesu online. (WARTOŚĆ – 100 zł)

Otrzymasz dokładny plan działania, co po kolei musisz zrobić, żeby rozwinąć swój biznes online, nawet jeśli obecnie nie masz dużego kapitału na start, znajomości, czy pomysłu na biznes.

BONUS 2: Konsultacja – 30 minut. (WARTOŚĆ – 300 zł)

Po przerobieniu kursu (max do 4 miesięcy od momentu zakupu kursu) możesz umówić się z nami na konsultację. Przedyskutujemy wspólnie Twoją sytuację i pomożemy Ci ustalić kolejne kroki do wykonania. 

Dla kogo jest kurs:

Dla kogo nie jest kurs:

Gratulacje! Ten kurs nie jest dla Ciebie. Wyjdź z tej strony i zajmij się tym co robisz. 😄

Opinie klientów o naszych kursach:

Dominik Fołtyn

Klient

Aneta zrobiła dla mnie tyle, że prawdopodobnie nigdy w życiu nie będę miał możliwości się w pełni odwdzięczyć. Myślę, że jest kimś więcej, niż terenem biznesowym – jest osobą, która pomoże Ci poukładać każdą dziedzinę Twojego życia. Współpracujemy ok. 3 miesiące i gdybym miał porównać swoją sytuację życiową zanim zdecydowałem się na współpracę, a teraz – niebo, a ziemia.

Jeśli zastanawiasz się nad współpracą z Anetą to nie ma nad czym – jest ona warta KAŻDYCH pieniędzy, bo wiedza, którą przekazuje jest tak naprawdę bezcenna. Fakt, że nie jest łatwo – czeka Cię zmiana nawyków i przekonań, w które wierzyłeś/aś całe życie, ale efekty przerosną wszelkie oczekiwania. Podsumowując, jeśli Twoje życie nie wygląda tak jak chcesz to współpraca z Anetą jest najlepszym co Cię może spotkać.

Łukasz Kowalski

Klient

Jeśli ktoś szuka pomysłu na siebie i ciągle stoi w miejscu , gorąco polecam “Klub Internetowej Przedsiębiorczości ” tyle wiedzy praktycznej jak i teoretycznej nie znalazłem od ostatnich 2 lat a przerobiłem wiele kursów , jedne były dobre inne niestety to tylko lanie wody.. 

Dodatkowo Konsultacje które są prowadzone przez Rafała i Anetę są po prostu wisienką na torcie !! coś czego brakowało mi we wcześniejszych moich szkoleniach, takie spotkania dają mi mega kopa do działania !! Dziękuję wam za wasz poświęcony czas i za to ze dajecie tyle wartości o której wielu ludzi zapomina i skupia się tylko na $$$.

Podsumujmy!

Cena: 297 zł

Cena jest tak niska, ponieważ kurs jeszcze jest gorący. Dlatego dla pierwszych klientów przygotowaliśmy SPECIAL PRICE :). 

Promocja trwa tylko do 6 października do 23:59 (czwartek)! 

Po tym czasie cena bezpowrotnie wzrośnie. Wykorzystaj TERAZ tą niepowtarzalną szansę!

O autorach kursu:

Aneta Witkowska

Rafał Wrzosek

Jesteśmy twórcami Akademii PoMocni. Od lat utrzymujemy się z Internetu. Współpracujemy z różnymi klientami i pomagamy im otwierać internetowe biznesy.

Zauważyliśmy, że największym problemem osób początkujących, jest sposób myślenia i brak odpowiedniego podejścia. Na bazie własnych doświadczeń i obserwacji stworzyliśmy kurs “Rozkoduj głowę i zarabiaj”, po to, by każdym mógł jak najszybciej przezwyciężyć strach i ruszyć ostro do działania.

Pytania i odpowiedzi

By zakupić kurs wystarczy, że klikniesz na przycisk KONIEC ODKŁADANIA NA PÓŹNIEJ I BIORĘ KURS, uzupełnisz swoje dane i wpiszesz maila, na którego przyjdzie informacja, jak zalogować się na platformę. Kurs będzie dostępny przez rok na platformie.

Jak tylko zapłacisz szybkim przelewem lub BLIK-iem, otrzymasz maila. Sprawdź również folder SPAM jeśli byś go nie widział.

Możesz oglądać kurs na każdym urządzeniu, które posiada przeglądarkę internetową.

Tak. Wraz z kursem otrzymasz dostęp do BONUSÓW. Nic nie musisz dopłacać! 

Kontakt do nas oraz inne niezbędne informacje Informacje będą podane na platformie edukacyjnej do której otrzymasz dostęp po zakupie kursu.