Zaczekaj! To jeszcze nie wszystko!

Na Twoją skrzynkę za chwilę przyjdzie wiadomość z dalszymi instrukcjami!

Jakbyś jej nie znalazł to zajrzyj również do folderu SPAM. Czasami tam się może zawieruszyć 🙂

Mamy dla Ciebie coś jeszcze – specjalną propozycję dostępną tylko teraz, tylko na tej stronie.

UWAGA!

Jeżeli jesteś na początkującym etapie, albo masz już swój biznes online, to pokażemy Ci, co możesz robić, by rozwinąć swoją markę i zarabiać więcej.

Poznaj nasz specjalny kompleksowy e-book z pomysłami na zarabianie w Internecie, gdzie wszystkie najlepsze tematy są zebrane w jedno miejsce.

Ten poradnik to 93 strony samego mięsa. Dowiesz się, co dzisiaj warto robić w Internecie, by móc się z niego utrzymywać i przejść na swoje!

Dowiesz się jak rozwinąć swoją markę o kolejne produkty i usługi, by zarabiać więcej!

Co dokładnie znajdziesz w e-booku:

Cena standardowa: 59 zł

Twoja cena: 47 zł

(Taka cena dostępna tylko na tej stronie)

E-book to nie wszystko!

Otrzymasz jeszcze BONUSY:

BONUS 1 (wartość: 300 zł)

WideoKurs: “Zarabiaj na promocjach”

Jest to najprostsza i najszybsza metoda na zarobienie pieniędzy w Internecie. Nawet jeśli nie masz jeszcze dużych umiejętności, ten wideokurs pokaże Ci sposób, na szybkie dorobienie sobie kilku stówek (a nawet więcej).

Zgromadzone pieniądze możesz przeznaczyć w szybszy rozwój swojego internetowego biznesu! 

Gwarantujemy, że jeśli skorzystasz z zawartej tu wiedzy, to koszt e-booka zwróci Ci się parokrotnie.

BONUS 2 (wartość: 17 zł)

E-book: “16 Najczęstszych przyczyn porażek w biznesie”

Wiele osób popełnia te błędy. Ty znając je, unikniesz wielu pułapek i zaoszczędzisz sobie mnóstwa czasu i pieniędzy!

BONUS 3 (wartość: 27 zł)

Nagranie: “Jak zaprogramować się na sukces, przestać się bać i zacząć działać”

Otworzy Ci ono oczy na to, jak funkcjonuje Twój umysł i podświadomość. Zobaczysz, skąd bierze się strach i odwlekanie działania. Poznasz metody, które pozwolą Ci ostro ruszyć do przodu, a nie siedzieć i biadolić jak stara primadonna.

Opinie o naszym e-booku:

Podsumujmy co otrzymasz!

Cena standardowa: 59 zł

Twoja cena: 47 zł

Kilka słów o nas

Aneta Witkowska

Przedsiębiorca, Trener umiejętności miękkich.

16-letnie doświadczenie w sprzedaży i 6-letnie w budowaniu biznesów on-line od podstaw.

Motywuje mnie to, że mogę pomagać innym ludziom, rozwiązywać ich problemy i czynić ich życie łatwiejszym, bogatszym, po prostu lepszym. Ta wolność i kreatywność w podejmowaniu decyzji, rozwój osobowości i widoczne efekty, dają mi radość i satysfakcję.

Pracowałam również na etatach na wyższych szczeblach, działałam w marketingach sieciowych, czy programach partnerskich. Otrzymałam dotkliwe lekcje, bo ufałam nieodpowiednim ludziom, źle zarządzałam swoimi finansami albo czasem. Zrozumiałam, że to właśnie od mojego charakteru, podejścia i wiedzy zależy jakość moich decyzji. Tego uczę moich podopiecznych, chcących otworzyć własne firmy.

Doceniam możliwość przekraczania granic, tych na mapie i tych w głowie. Uczę się i rozwijam, aby jeszcze skuteczniej pomagać innym realizować ich ambicje.

Rafał Wrzosek

Moją misją jest propagowanie internetowej przedsiębiorczości, polegającej na budowaniu biznesów online, które wnoszą wartość do życia innych ludzi.

Jest to najlepsza droga do zarabiania pieniędzy i wolności finansowej. Uważam, że każdy człowiek zasługuje na godne życie! Na co dzień pomagam początkującym przedsiębiorcom tworzyć i rozwijać wartościowe biznesy, wykorzystując do tego obecną technologię.

Od kliku lat zajmuje się zarabianiem przez Internet. Od 2017r. całkowicie się z niego utrzymuje. W tym czasie robiłem wiele rzeczy. Uczestniczyłem w różnych przedsięwzięciach. Rozwijałem różne projekty. Poznałem mnóstwo ludzi. Popełniłem też wiele błędów. 

Dziś dzielę się zdobytym doświadczeniem, tak by początkujące osoby jak najszybciej mogły zbudować swoje wartościowe biznesy, oparte o solidne fundamenty.

Pytania i odpowiedzi

By zakupić e-booka wystarczy, że klikniesz na przycisk KUP TERAZ, uzupełnisz swoje dane i wpiszesz maila na którego chcesz otrzymać zakupiony materiał.

Jak tylko zapłacisz szybkim przelewem lub BLIK-iem, otrzymasz swój egzemplarz wraz z BONUSAMI na maila. Sprawdź również folder SPAM jeśli byś go nie widział.

Twój e-book przyjdzie w formacie pdf. Możesz go odczytać na dowolnym urządzeniu, które obsługuje ten format.

Tak naprawdę jest wiele możliwości, by zacząć zarabiać w Internecie z małym wkładem lub totalnie od zera. Oczywiście pokażemy Ci te propozycje w e-booku.

Najważniejsza jest Twoja wiedza. Nawet jeśli będziesz miał kapitał, a nie będziesz wiedział co i jak robić, to te pieniądze przepalisz na nieskuteczne działania. To nie kapitał decyduje o sukcesie, tylko Twoja wiedza.

Tak naprawdę nie ma takich ludzi. Wszystkiego można się nauczyć. To nie kwestia talentu, tylko nauki i Twoich chęci. W Internecie zarabia mnóstwo osób, które nie miały żadnych predyspozycji do technicznych rzeczy. Jak zaczynały były totalnie zielone.

Dlatego nie szukaj przeszkód, bo zawsze jakieś się znajdą. Przestań szukać wymówek, zrób krok do przodu i zacznij działać!

Wszystkiego można się nauczyć, a potrzebne doświadczenie zdobyć. Większym problemem może być posiadanie niewłaściwej wiedzy, która przeszkadza. Wiele osób wpada w tą pułapkę. Najważniejsze jest Twoje podejście, a nie to, co aktualnie potrafisz. To możesz szybko nadrobić.

W e-booku są przedstawione przeróżne pomysły. Pokazaliśmy tak naprawdę wszystkie rodzaje biznesów internetowych, które można prowadzić. Każdy, kto jest ambitny i podchodzi do tematu na poważnie znajdzie pomysły na to, jak zarabiać w Internecie. Osoby, które unikają wysiłku i nie chcą robić nowych rzeczy mogą nie znaleźć niczego dla siebie. Ale Ty czytasz ten tekst, bo chcesz zmian i jesteś ambitny, prawda?

Utrzymujemy się z Internetu od lat. Wiemy, co trzeba robić, a na co szkoda czasu. Nie jesteśmy anonimowi. Możesz o nas poczytać i pooglądać materiały, które zamieszczamy bezpłatnie w Internecie. Propagujemy uczciwą przedsiębiorczość i zarabianie na wnoszeniu prawdziwej wartości do życia innych ludzi. Jeśli takie wartości są Ci bliskie, to jesteśmy pewni, że właśnie ten e-book pozwoli Ci wybrać odpowiedni pomysł dla Ciebie.

Masz właśnie najlepszą okazję, aby sprawdzić nas i przekonać się, że wiedza, którą się dzielimy pozwoli Ci zrobić pierwsze kroki i ruszyć przed siebie. 

Co jest tego powodem? Czy cena jest za wysoka? Jeżeli nie masz teraz 47 zł na zainwestowanie w swoją edukację i wiedzę, to kiedy będziesz miał? Odkładanie decyzji i zastanawianie się powoduje, że nic się nie zmieni. Cena produktu niedługo wzrośnie, a Ty dalej zostaniesz z sytuacją, którą masz teraz.

Nie, w zdecydowanej większości przypadków nie jest to wymagane. W Polsce możesz prowadzić na początku działalność nierejestrową i nie ponosić żadnych opłat związanych z prowadzeniem działalności. Wspominamy o tym w e-booku. Nic, tylko zacząć działać! 

Tak. Wraz z ebookiem otrzymasz dostęp do BONUSÓW. Nic nie musisz dopłacać!