Pakiet który pozwoli Ci szybko i skutecznie wystartować i zacząć zarabiać w Internecie!

KURS: “Mistrzowski Start w Biznesie Online”

 (wartość: 640 zł)

Kurs składa się z czterech filarów:

Dowiesz się, jakie jest 8 ZASAD DOCHODOWEGO BIZNESU i jak je wdrożyć, by Twój biznes wystrzelił w kosmos.

Dowiesz się, jak zbadać rynek i sprawdzić, czy Twoje produkty/usługi będą chętnie kupowane.

Poznasz cały proces szukania pomysłu od A do Z, który pomoże Ci ostatecznie znaleźć to, w co zaangażujesz się na 100%.

Nauczysz się rozwijać biznes online i dowiesz się co musisz zrobić by zdobywać majętnych klientów.

E-book: “65 Pomysłów – na czym zarabiać online” 

(wartość: 59 zł)

Prawdopodobnie jest to jedyny tak kompleksowy e-book z pomysłami na zarabianie przez Internet, że drugiego takiego nie znajdziesz. Wszystkie najlepsze tematy zebrane w jedno miejsce.

Ten e-book to 93 strony samego mięsa. Dowiesz się, co dzisiaj warto robić w Internecie, by móc się z niego utrzymywać i przejść na swoje!

Wideo Kurs: “Zarabiaj na promocjach”

 (wartość: 300 zł)

Jest to najprostsza i najszybsza metoda na zarobienie pierwszych pieniędzy w Internecie. Nawet jeśli nie masz jeszcze żadnych umiejętności, ten wideokurs pokaże Ci sposób, na szybkie dorobienie sobie kilku stówek (a nawet więcej).

Zgromadzone pieniądze możesz przeznaczyć w szybszy rozwój swojego internetowego biznesu! 

Gwarantujemy, że jeśli skorzystasz z zawartej tu wiedzy, to koszt e-booka zwróci Ci się parokrotnie.

Klub Internetowej Przedsiębiorczości – MIESIĘCZNY DOSTĘP

(wartość: 50 zł)

Otrzymasz bezpłatny miesięczny dostęp do naszego Klubu. Dołączysz do społeczności przedsiębiorczych osób i nie będziesz czuł się samotny.

Wiedza na platformie pozwoli Ci robić skuteczny marketing i nauczyć się korzystania z różnych narzędzi do automatyzacji.  

Na naszych wspólnych konsultacjach będziesz mógł zadać dowolne pytanie oraz wdrożyć zdobytą wiedzę.

Nagranie: “Jak zaprogramować się na sukces, przestać się bać i zacząć działać”

Otworzy Ci ono oczy na to, jak funkcjonuje Twój umysł i podświadomość. Zobaczysz, skąd bierze się strach i odwlekanie działania. Poznasz metody, które pozwolą Ci ostro ruszyć do przodu, a nie siedzieć i biadolić jak stara primadonna.

Możesz nabyć ten pakiet za: 1076 zł

Opinie o naszych produktach:

Dominik Fołtyn Klient [Właściciel: matmanastoprocent.pl]

Aneta zrobiła dla mnie tyle, że prawdopodobnie nigdy w życiu nie będę miał możliwości się w pełni odwdzięczyć Myślę, że jest kimś więcej niż terenem biznesowym - jest osobą, która pomoże Ci poukładać każdą dziedzinę Twojego życia. Współpracujemy ok. 3 miesiące i gdybym miał porównać swoją sytuację życiową zanim zdecydowałem się na współpracę, a teraz - niebo, a ziemia. Jeśli zastanawiasz się nad współpracą z Anetą to nie ma nad czym - jest ona warta KAŻDYCH pieniędzy, bo wiedza, którą przekazuje jest tak naprawdę bezcenna. Fakt, że nie jest łatwo - czeka Cię zmiana nawyków i przekonań, w które wierzyłeś/aś całe życie, ale efekty przerosną wszelkie oczekiwania. Podsumowując, jeśli Twoje życie nie wygląda tak jak chcesz to współpraca z Anetą jest najlepszym co Cię może spotkać.

Łukasz Kowalski Klient

Jeśli ktoś szuka pomysłu na siebie i ciągle stoi w miejscu , gorąco polecam "Klub Internetowej Przedsiębiorczości " tyle wiedzy praktycznej jak i teoretycznej nie znalazłem od ostatnich 2 lat a przerobiłem wiele kursów , jedne były dobre inne niestety to tylko lanie wody.. Dodatkowo Konsultacje które są prowadzone przez Rafała i Anetę są po prostu wisienką na torcie !! coś czego brakowało mi we wcześniejszych moich szkoleniach, takie spotkania dają mi mega kopa do działania !! Dziękuję wam za wasz poświęcony czas i za to ze dajecie tyle wartości o której wielu ludzi zapomina i skupia się tylko na $$$.

Błażej Banachowicz Klient

Poznaliśmy się 5 miesięcy temu gdy Rafał zainteresował mnie swoim postem w Internecie na temat wolności finansowej. Z początku sądziłem, że pewnie niczego nowego od niego się nie dowiem, a jednak się myliłem. Posiada on znaczącą wiedzę w dziedzinie marketingu, biznesu, ekonomi. Odkąd razem współpracujemy nauczyłem się wielu nowych rzeczy, jak inne postrzeganie bogactwa, biznesu, właściwego marketingu i sprzedaży oraz cierpliwości w robieniu dużych projektów. Myślę, że taki nauczyciel to skarb, w dzisiejszych czasach, gdzie ludzi są zabiegani i to co robią po prostu nie daje efektów.

Sebastian Bolik Klient

Wszystko działa w 100 procentach. Od siebie mogę dodać, że Rafał jest bardzo kompetetna osobą, która dzięki swojej nauce odmieniła moje życie oraz sposób spostrzegania świata o 180 stopni. Dzięki Rafałowi wiem jaką drogą trzeba podążać, aby stać się osobą wolną finansowo.

Kilka słów o nas

Aneta Witkowska

Przedsiębiorca, Trener umiejętności miękkich.

16-letnie doświadczenie w sprzedaży i 6-letnie w budowaniu biznesów on-line od podstaw.

Motywuje mnie to, że mogę pomagać innym ludziom, rozwiązywać ich problemy i czynić ich życie łatwiejszym, bogatszym, po prostu lepszym. Ta wolność i kreatywność w podejmowaniu decyzji, rozwój osobowości i widoczne efekty, dają mi radość i satysfakcję.

Pracowałam również na etatach na wyższych szczeblach, działałam w marketingach sieciowych, czy programach partnerskich. Otrzymałam dotkliwe lekcje, bo ufałam nieodpowiednim ludziom, źle zarządzałam swoimi finansami albo czasem. Zrozumiałam, że to właśnie od mojego charakteru, podejścia i wiedzy zależy jakość moich decyzji. Tego uczę moich podopiecznych, chcących otworzyć własne firmy.

Doceniam możliwość przekraczania granic, tych na mapie i tych w głowie. Uczę się i rozwijam, aby jeszcze skuteczniej pomagać innym realizować ich ambicje.

Rafał Wrzosek

Moją misją jest propagowanie internetowej przedsiębiorczości, polegającej na budowaniu biznesów online, które wnoszą wartość do życia innych ludzi.

Jest to najlepsza droga do zarabiania pieniędzy i wolności finansowej. Uważam, że każdy człowiek zasługuje na godne życie! Na co dzień pomagam początkującym przedsiębiorcom tworzyć i rozwijać wartościowe biznesy, wykorzystując do tego obecną technologię.

Od kliku lat zajmuje się zarabianiem przez Internet. Od 2017r. całkowicie się z niego utrzymuje. W tym czasie robiłem wiele rzeczy. Uczestniczyłem w różnych przedsięwzięciach. Rozwijałem różne projekty. Poznałem mnóstwo ludzi. Popełniłem też wiele błędów. 

Dziś dzielę się zdobytym doświadczeniem, tak by początkujące osoby jak najszybciej mogły zbudować swoje wartościowe biznesy, oparte o solidne fundamenty.