Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne!

STOP! Poniżej zobaczysz JEDNORAZOWĄ propozycję przygotowaną tylko dla naszych KLIENTÓW!

Gratulujemy podjęcia decyzji o zakupie naszego e-booka “65 Pomysłów – na czym zarabiać online”. To świetny krok!

Ten e-book pokaże Ci, jak dużo jest możliwości zarabiania w Internecie. W końcu znajdziesz ciekawy pomysł dla siebie.

Jednak, zanim zaczniesz przerabiać e-booka, mamy dla Ciebie coś jeszcze!

Pokażemy Ci, jak przyspieszyć Twoje efekty i nie popełnić głupich błędów na starcie!

Często ludzie pytają: “Od czego zacząć?”, “Co robić po kolei?”, “Jak się upewnić, czy mój produkt (lub usługa) będzie chętnie kupowany?”, “Jak zdobywać dobrze płacących klientów?”.

Widzisz.. przeszliśmy w Internecie wiele. Przerobiliśmy mnóstwo kursów i szkoleń. Większość wiedzy w nich, to bajki niemające nic wspólnego z rzeczywistością. Obiecuje się ludziom gruszki na wierzbie, a potem biznes nie idzie i trzeba go zamknąć..

Chcąc pokazać prawdziwe oblicze zarabiania w Internecie opracowaliśmy swój autorski kurs “Mistrzowski Start w Biznesie Online”. Pozwoli Ci on szybko i skutecznie zacząć zarabiać w Internecie, bez popełniania niepotrzebnych błędów.

Po przerobieniu tego kursu będziesz umiał tworzyć wartościowe produkty i usługi, które będą chętnie kupowane.

Będziesz skutecznie rozpoznawał, co jest warte uwagi, a co jest stratą Twojego czasu i pieniędzy.

Będziesz wiedział, jak wystartować ze swoim produktem i co krok po kroku zrobić, aby zacząć zarabiać online.

Kurs składa się z 4 elementów, które stosując wzniosą Twój biznes na zupełnie inny poziom. Będziesz miał wiedzę, której nie ma 99% osób zaczynających zarabianie w Internecie. Tak wiemy! To niesprawiedliwa przewaga. 🙂

Co dokładnie znajdziesz w kursie “Mistrzowski Start w Biznesie Online”? 4 FILARY:

FILAR 1: 8 Zasad Dochodowego Biznesu

Każdy biznes, który odnosi sukces przestrzega tych reguł. Jeśli je wdrożysz, Twój biznes będzie prężnie się rozwijał i będziesz mógł zarabiać na automacie.

FILAR 2: Jak zbadać rynek i sprawdzić popyt na swoje produkty?

Ta wiedza pozwoli Ci upewnić się, że na to, co będziesz sprzedawać, jest zapotrzebowanie. Mało kto wie jak zrobić to skutecznie. Sprawdzisz różne pomysły i zobaczysz, co się Tobie najbardziej opłaca robić.

Pokażemy Ci dokładnie, na ekranie komputera, różne metody, które od razu możesz wdrożyć.

FILAR 3: Jak krok po kroku znaleźć pomysł na swój biznes, który będzie najlepszy dla Ciebie? 

Poznasz cały proces szukania pomysłu od A do Z, który pomoże Ci ostatecznie znaleźć to, w co zaangażujesz się na 100%.

Wykorzystujemy go podczas współpracy z naszymi klientami. Zrozumiesz, jak tworzy się dochodowe biznesy online i zarabia na nich satysfakcjonujące pieniądze.

FILAR 4: Jak rozwijać biznes online i zdobywać klientów?

Jak tylko wybierzesz, czym chcesz się zajmować, musisz wiedzieć, co robić dalej. Dowiesz się, jak stworzyć swój zautomatyzowany system zdobywania klientów. Poznasz również elementy, które wpływają na to, że ludzie będą chcieli od Ciebie chętnie kupować.

To jeszcze nie wszystko! Do każdego zamówienia otrzymasz 3 dodatkowe BONUSY!

BONUS #1: Jakie pytania powinieneś sobie zadać przed wystartowaniem ze swoim pomysłem? (WARTOŚĆ 40 zł)

Otrzymasz 17 pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć, zanim zaczniesz cokolwiek robić. Pozwolą Ci one dopiąć wszystko na ostatni guzik i mieć pewność, że jesteś odpowiednio przygotowany do wystartowania. Zyskasz spokój i unikniesz wielu niepotrzebnych błędów.

BONUS #2: Formy prowadzenia działalności (WARTOŚĆ 40 zł)

Mnóstwo osób obawia się dużych kosztów związanych z prowadzeniem własnej działalności. Mamy dobrą wiadomość! By zacząć zarabiać w Internecie nie musisz od razu zakładać firmy i generować zbędnych kosztów. Z tego BONUSA dowiesz się, jakie są rozwiązania i jak możesz zacząć prowadzić działalność za 0 zł.

BONUS #3: Materiały w PDF – checklisty, ćwiczenia, podsumowania (WARTOŚĆ 80 zł)

Byś mógł szybko wrócić do ważnych tematów i mógł powtórzyć sobie materiał, otrzymasz checklisty, ćwiczenia i podsumowania modułów w formie PDF.

Śmiało moglibyśmy ten kurs wraz z bonusami sprzedawać za 2000 zł, a nawet więcej. Jest to wiedza, która pomogła już wielu osobom ruszyć ze swoim biznesem w Internecie i uchroniła ich przed niepotrzebnymi wydatkami oraz stratami.

Możesz nabyć ten pakiet za: 699 zł

Tylko na tej stronie E-BOOK “65 Pomysłów na czym zarabiać online” + KURS “Mistrzowski Start w Biznesie Online” + BONUSY: 149 zł

Wykorzystaj tą jednorazową propozycję, aby zapewnić sobie wyniki, które od dawna chcesz osiągnąć, ale z jakiegoś powodu to się nie udaje.

Kup 78% taniej w pakiecie.

Jest jednak jeden haczyk.

Jak wyjdziesz z tej strony, stracisz możliwość kupna tego pakietu w takiej cenie. Nigdzie indziej na naszych stronach nie otrzymasz tak dobrych warunków i taka okazja już więcej się nie powtórzy.

Dlatego przemyśl to i podejmij najlepszą dla siebie decyzję!

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom