Najlepszy sposób jaki znam, żeby znaleźć pomysł na produkt cyfrowy, który się dobrze sprzedaje

Wielokrotnie próbowałem rozkręcić swój biznes online. Nawet dołączałem do różnych systemów. Poświęcałem mnóstwo pracy, ale efekty były mizerne. Czułem się sfrustrowany tym, że ciągle robię różne rzeczy, a to nic nie daje.

Byłem zmęczony natłokiem porozrzucanej wiedzy i zawiedziony brakiem efektów. Straciłem kilka lat życia na robieniu rzeczy, które nie dały mi tego, o czym marzyłem.

Dlaczego? Bo te wszystkie intratne okazje polegały na rozwijaniu biznesów innych ludzi za marne grosze.

W pewnym momencie zająłem się uczeniem ludzi 1:1. Na początku byłem zadowolony. Pojawiły się większe zarobki niż wcześniej. Czułem, że wnoszę dużą wartość do życia innych ludzi.

Jednak zaczęły pojawiać się różne problemy, których wcześniej nie przewidziałem.

Zauważyłem, że każdemu tłumaczę to samo. Czasem nawet kilkukrotnie. Traciłem na to mnóstwo energii i czasu. Byłem tym przemęczony.

Mało tego. Często trafiałem na leniwe, roszczeniowe osoby, z którymi trudno mi się pracowało. Słyszałem wszystkie możliwe wymówki, dlaczego ktoś czegoś nie wykonał. A nagłe odwoływanie spotkań powodowało, że traciłem zaplanowaną godzinę.

Było widać, że mi bardziej zależy, niż moim klientom.

Wiedziałem, że nie chcę tak pracować. Nie dawało mi to żadnej satysfakcji. A na samą myśl o kolejnym dniu robiło mi się niedobrze.

Najgorsze było to, że zarabiałem tylko wtedy, kiedy pracowałem. Byłem jak pracownik na etacie. Nie miałem biznesu, tylko biznes miał mnie.

Potrzebowałem zmiany, bo chciałem zarabiać w przyjemny sposób i poświęcać na to mniej czasu.

Pewnego dnia zapaliła mi się żarówka. Dlaczego jeszcze nie zarabiam, sprzedając produkty cyfrowe? 

Przecież mogę przekazać swoją wiedzę w formie kursu. Wtedy nie będę mieć takiego kontaktu z ludźmi i mogę skalować swój biznes.

Co jeszcze mnie przekonało:

Widziałem, jak rynek produktów cyfrowych prężnie się rozwija.

Ponadto Polska jest w czołówce krajów o największym wzroście sprzedaży produktów cyfrowych. Liczby pokazują jasno, że teraz jest najlepszy moment na tego typu biznes.

Zmotywowany zabrałem się za stworzenie swojego kursu. Pomyślałem: “nagram to, co wiem i zacznę sprzedaż”.

Uznałem, że im więcej materiałów zrobię, tym lepiej. Nagrywanie zajęło mi kilka kolejnych miesięcy.

Ruszyłem ze sprzedażą. Niestety, okazało się to klapą. Chciałem być bardzo konkurencyjny i dałem niską cenę. Mimo to sprzedaż była rozpaczliwa.

Jak ktoś już kupił, to nie oglądał całości. Okazało się, że ja po prostu przytłoczyłem klientów ilością przekazywanej wiedzy.

To nie jest tak, jak mówi wielu marketingowców: “Nagraj kurs i zarabiaj”.

Zrozumiałem, że przed stworzeniem swojego produktu nie wykonałem niezbędnych czynności. Smutne jest to, jak wiele osób dzisiaj też tak robi.

Przekopałem czeluści Internetu. Kupowałem różne szkolenia i książki.

Analizowałem to, dlaczego niektóre produkty cyfrowe sprzedają się świetnie, a innych nikt nie chce kupować.

Zauważyłem, że większość treści to zbędna gadanina, która nie ma przełożenia na praktykę.

Przyglądałem się najlepszym twórcom w różnych branżach i zrozumiałem, czego mi brakowało.

Odkryłem, że są 4 niezbędne elementy, o których się nie mówi. To unikalne połączenie sprawia, że produkt jest rozchwytywany jak ciepłe bułeczki.

Z czego składa się 4-składnikowy System Szukania Pomysłu na dobry produkt cyfrowy?

Biorąc pod uwagę te informacje, ponownie zabrałem się za stworzenie swojego produktu. Tym razem zrobiłem to w prawidłowy sposób i osiągnąłem świetne wyniki.

Dzisiaj sprzedaż produktów cyfrowych jest moim główny źródłem dochodu. Niemal każdego dnia sprzedaje swoje kursy, e-booki lub inne produkty cyfrowe.

Informacje o nowych zamówieniach zawsze cieszą oczy:

To są najprzyjemniejsze pieniądze. Mogę spać, robić coś innego, a mimo to zamówienia wpadają.

Który rodzaj biznesu daje takie możliwości?

Dzisiaj jestem przekonany, że trzeba mieć produkt cyfrowy, na który jest prawdziwe zapotrzebowanie. Nie wystarczy stworzyć “byle produkt” i uważać, że tym zawojuje rynek. Niestety, kiedyś tego nie rozumiałem.

Decyzję o tym, czy produkt jest wartościowy, podejmują klienci. Dlatego tak ważne jest przygotowanie się i zbudowanie produktu dzięki 4 składnikom SSP.

Pomagając naszym klientom zauważyliśmy, że największym wyzwaniem dla nich jest znalezienie pomysłu na swój produkt cyfrowy.

Głównie wynika to z braku konkretnego planu, co po kolei robić i jak to zrobić.

Tworząc swój pierwszy kurs działałem po omacku i kierowałem się nadzieją, że będzie dobrze. Tak też niestety robi większość początkujących twórców cyfrowych.

Na szczęście stworzyliśmy kurs “Jak znaleźć pomysł na produkt cyfrowy”. Pomoże Ci on błyskawicznie znaleźć temat na Twój produkt bez tracenia czasu i pieniędzy.

Oto jedna z opinii naszych klientek:

W kursie pokazaliśmy, jak dokładnie zastosować 4-stopniowy SSP. To wiedza, która pomogła już wielu naszym klientom, nawet takim, którzy zaczynali od zera. W ten sposób powstało wiele wartościowych kursów, e-booków i innych produktów cyfrowych.

Co dokładnie znajdziesz w kursie?

Do tego dorzucamy 4 MEGA bonusy!

BONUS #1: 108 nisz, w których możesz sprzedawać swoje produkty. (WARTOŚĆ 100 zł) 
Jeśli nie masz pomysłu, na jakim rynku działać, pokażemy Ci mnóstwo przykładów nisz, które są popularne i skupiają majętnych klientów.

BONUS #2: 5 najlepszych metod na szukanie swojego pomysłu na produkt. (WARTOŚĆ 150 zł)

Zobaczysz na ekranie monitora, jak krok po kroku sprawdzić, co ludzie chętnie kupują. Dzięki temu upewnisz się, że na Twój produkt jest zapotrzebowanie.
BONUS #3: Jak stworzyć własną stronę internetową, nie wydając majątku?
(WARTOŚĆ 300 zł)

Pokażemy Ci, jak KROK PO KROKU stworzyć profesjonalną stronę internetową, która pomoże Ci przyciągać wartościowych klientów i zarabiać pieniądze.

Wcale nie musisz wydawać kroci na programistów. Pomożemy Ci stworzyć ją w prosty sposób, na zasadzie kopiuj-wklej.

BONUS #4: Najpotężniejsza metoda na  mocarną motywację do działania. (WARTOŚĆ 100 zł)

Stosując tę metodę pokonasz słomiany zapał i zbudujesz silną motywacje do działania. 

Ta mentalna sztuczka, to najważniejszy element, który wpływa na motywację. Każdy kto ją stosuje osiąga swoje marzenia.

Łączna wartość wszystkich bonusów to 650 zł. Ty otrzymasz je bezpłatnie wraz z kursem.

Oto opinie klientów:

Dominik Fołtyn

matmanastoprocent.pl

Aneta zrobiła dla mnie tyle, że prawdopodobnie nigdy w życiu nie będę miał możliwości się w pełni odwdzięczyć Myślę, że jest kimś więcej niż terenem biznesowym – jest osobą, która pomoże Ci poukładać każdą dziedzinę Twojego życia. Współpracujemy ok. 3 miesiące i gdybym miał porównać swoją sytuację życiową zanim zdecydowałem się na współpracę, a teraz – niebo, a ziemia.

 Jeśli zastanawiasz się nad współpracą z Anetą to nie ma nad czym – jest ona warta KAŻDYCH pieniędzy, bo wiedza, którą przekazuje jest tak naprawdę bezcenna. Fakt, że nie jest łatwo – czeka Cię zmiana nawyków i przekonań, w które wierzyłeś/aś całe życie, ale efekty przerosną wszelkie oczekiwania. Podsumowując, jeśli Twoje życie nie wygląda tak jak chcesz to współpraca z Anetą jest najlepszym co Cię może spotkać.

Dla kogo jest kurs?

Dla kogo nie jest?

O nas

Aneta Witkowska

Rafał Wrzosek

Jesteśmy twórcami Akademii PoMocni. Od lat utrzymujemy się z Internetu. Współpracujemy z różnymi klientami i pomagamy im otwierać internetowe biznesy. 

Częste pytania i odpowiedzi:

By zakupić kurs wystarczy, że klikniesz na przycisk TAK, CHCĘ ODEBRAĆ DOSTĘP, uzupełnisz swoje dane i wpiszesz maila, na którego przyjdzie informacja, jak zalogować się na platformę. Kurs będzie dostępny przez rok na platformie.

Jak tylko zapłacisz szybkim przelewem lub BLIK-iem, otrzymasz maila. Sprawdź również folder SPAM jeśli byś go nie widział.

Możesz oglądać kurs na każdym urządzeniu, które posiada przeglądarkę internetową.

Tak. Wraz z kursem otrzymasz dostęp do BONUSÓW. Nic nie musisz dopłacać!

Najważniejsze są chęci i Twoje podejście. W kursie pokazujemy różne metody na stworzenie produktu cyfrowego, nawet jak nie jesteś ekspertem.

Nie, w zdecydowanej większości przypadków nie jest to wymagane. W Polsce możesz prowadzić na początku działalność nierejestrową i nie ponosić żadnych opłat związanych z prowadzeniem działalności.
Oczywiście, jest taka możliwość. Wystarczy, że podasz dane firmowe podczas składania zamówienia, a wyślemy Ci fakturę drogą mailową.

21 DNI BEZ RYZYKA

Jesteśmy pewni, że jak wdrożysz wiedzę z naszego kursu, to znajdziesz pomysł na swój produkt cyfrowy. Ta wiedza pomogła już wielu naszym klientom.

Jeśli mimo zastosowania wiedzy z kursu nie masz efektów – oddamy Ci pieniądze.

Jesteśmy pewni zawartych tam informacji, dlatego możemy dać taką gwarancję.

PODSUMOWUJĄC

Standardowa cena: 89 zł

Cena: 49 zł

Aktualnie cena jest tak niska, ponieważ sprawdzamy, czy jej obniżenie wpłynie na liczbę zakupów. W każdym momencie może wzrosnąć.