Pomożemy Ci zacząć zarabiać na produktach cyfrowych

Obejrzyj nagranie i sprawdź, czego potrzebujesz żeby zacząć:

Co dokładnie znajdziesz w Akademii Biznesu Cyfrowego:

CZĘŚĆ 1: Nasz Autorski Kurs, w którym KROK PO KROKU pomożemy Ci zacząć zarabiać na produktach cyfrowych (np. na e-bookach, kursach lub wielu innych, zebranych przez nas opcjach).

CZĘŚĆ 2: 8-miesięczny mentoring, który przyspieszy Twój rozwój.

CZĘŚĆ 3: Dostęp do wspólnego czatu.

CZĘŚĆ 1: Nasz Autorski Kurs, w którym KROK PO KROKU pomożemy Ci zacząć zarabiać na produktach cyfrowych.

MODUŁ 1

ZNAJDZIEMY POMYSŁ NA TWÓJ PRODUKT CYFROWY, DOPASOWANY DO CIEBIE I POTRZEB RYNKU

Czego dowiesz się z tego MODUŁU:

MODUŁ 2

TU STWORZYSZ STRATEGIĘ MARKETINGOWĄ, KTÓRA BĘDZIE TWOJĄ MASZYNKĄ DO ZARABIANIA PIENIĘDZY

Czego dowiesz się z tego MODUŁU:

MODUŁ 3

NAUCZYSZ SIĘ OBSŁUGI NARZĘDZI I TECHNICZNYCH RZECZY, KTÓRE ROZWINĄ TWÓJ BIZNES

Czego dowiesz się z tego MODUŁU:

MODUŁ 4

TU ZBUDUJESZ PODEJŚCIE, KTÓRE JEST KLUCZEM DO OSIĄGANIA SUKCESÓW

Czego dowiesz się z tego MODUŁU:

CZĘŚĆ 2: 8-miesięczny mentoring, który przyspieszy Twój rozwój.

Wiemy, że robienie wszystkiego samemu, przy tylu różnych rozpraszaczach, ogólnym śmietniku w Internecie i braku umiejętności jest bardzo trudne.

Dlatego siłą napędową Twojej skuteczności jest możliwość bezpośredniej pomocy na każdym etapie Twojego rozwoju.

Nie jesteś już sam z wiedzą, pytaniami i wyzwaniami.

Masz możliwość udziału w otwartych konsultacjach, na których wspólnie zastanowimy się nad Twoją aktualną sytuacją i zaplanujemy kolejne kroki. 

Będziesz mógł również zadać dowolne pytania dotyczące pracy nad sobą, pomysłu na produkt cyfrowy, biznesu, marketingu czy technicznych tematów. Będziesz mógł posłuchać o sytuacjach innych osób, co pozwoli Ci szybciej się uczyć i wyciągać wnioski.

CZĘŚĆ 3: Dostęp do wspólnego czatu.

Poznasz inne osoby, które rozwijają swoje biznesy online i również zarabiają przez Internet.

Nawiążesz ciekawe relacje i możesz zdobyć pierwszych klientów.

Będziesz mógł brać udział w warsztatach, słuchać ciekawych wywiadów, obserwować pierwsze kroki innych uczestników oraz poszerzać swoje umiejętności. Możesz tu dyskutować na interesujące Cię tematy z innymi uczestnikami i mieć z nami stały kontakt.

To nie wszystko!

Otrzymasz jeszcze BONUSY:

BONUS 1 (wartość: 100 zł)

Jak zrobić przyciągającą wzrok okładkę do e-booka?

Poznasz narzędzie, dzięki któremu krok po kroku stworzysz okładkę swojego pierwszego produktu. Pokażemy Ci jak ją zmienić na wizualizacje 3D, abyś mógł jej używać w materiałach marketingowych.

Formy prowadzenia działalności

BONUS 2 (wartość: 50 zł)

Wideo: “Formy prowadzenia działalności”

Dowiesz się, jakie są formy prawne prowadzenia firmy i co zrobić na początku, by Twoja firma nie generowała niepotrzebnych kosztów.

Pokażemy Ci, jak zacząć zarabiać w Internecie, prowadząc biznes za 0 zł.

Opinie klientów:

Dominik Fołtyn

matmanastoprocent.pl

Aneta zrobiła dla mnie tyle, że prawdopodobnie nigdy w życiu nie będę miał możliwości się w pełni odwdzięczyć Myślę, że jest kimś więcej niż terenem biznesowym – jest osobą, która pomoże Ci poukładać każdą dziedzinę Twojego życia. Współpracujemy ok. 3 miesiące i gdybym miał porównać swoją sytuację życiową zanim zdecydowałem się na współpracę, a teraz – niebo, a ziemia.

 Jeśli zastanawiasz się nad współpracą z Anetą to nie ma nad czym – jest ona warta KAŻDYCH pieniędzy, bo wiedza, którą przekazuje jest tak naprawdę bezcenna. Fakt, że nie jest łatwo – czeka Cię zmiana nawyków i przekonań, w które wierzyłeś/aś całe życie, ale efekty przerosną wszelkie oczekiwania. Podsumowując, jeśli Twoje życie nie wygląda tak jak chcesz to współpraca z Anetą jest najlepszym co Cię może spotkać.

Podsumujmy co otrzymasz!

Akademia Biznesu Online

Normalna cena: 2499 zł

Możliwość rozłożenia na 2 lub 3 raty

Promocja trwa do 6 marca!

Kilka słów o nas

Aneta Witkowska

Rafał Wrzosek

Jesteśmy twórcami Akademii PoMocni. Od lat utrzymujemy się z Internetu. Współpracujemy z różnymi klientami i pomagamy otwierać internetowe biznesy. 

Pytania i odpowiedzi

Odbywają się na bezpłatnej aplikacji Zoom. Link do pokoju zawsze jest ten sam i będzie podany na Twoim koncie na platformie edukacyjnej. Z aplikacji możesz korzystać zarówno na komputerze, jak i na smartfonie.

Mamy klientów, którzy przeszli w tym okresie w 100% na swoje. Jednak wiadomo, że każdy jest inny i ma inną sytuację. Dlatego po okresie 8 miesięcy, jeśli będziesz chciał mieć z nami dalej kontakt, to zdecydujesz, czy przedłużyć swój dostęp. Otrzymasz taką możliwość na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oczywiście dostęp do kursów otrzymujesz na stałe.

Tak naprawdę nie ma takich ludzi. Wszystkiego można się nauczyć. To nie kwestia talentu, tylko nauki i Twoich chęci. W Internecie zarabia mnóstwo osób, które nie miały żadnych predyspozycji do technicznych rzeczy. Jak zaczynały były totalnie zielone.

Ponadto materiały są tak stworzone, by osoba początkująca mogła sobie poradzić (pokazujemy na wideo, co robić krok po kroku). W razie dodatkowych pytań zawsze możesz nas o wszystko dopytać na spotkaniu albo napisać na grupie.

Nie, w zdecydowanej większości przypadków nie jest to wymagane. Możesz na początku prowadzić firmę za 0 zł. W jednym z BONUSÓW dokładnie to omawiamy.