Aktualnie nie prowadzimy zapisów do Akademii Biznesu Online. 

Sprawdź Akademię Biznesu Cyfrowego:

Wspólnie znajdziemy pomysł na Twój internetowy biznes i pokażemy Ci, jak go rozwijać

Obejrzyj nagranie i odkryj 3 kroki do zarabiania przez Internet: 

Co dokładnie znajdziesz w Akademii Biznesu Online?

CZĘŚĆ 1: Nasz Autorski Kurs, dzięki któremu stworzysz swój internetowy biznes.

CZĘŚĆ 2: 6-miesięczny mentoring, który przyspieszy Twój rozwój.

CZĘŚĆ 3: Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku i wspólnego czatu.

CZĘŚĆ 1: Nasz Autorski Kurs, dzięki któremu stworzysz swój internetowy biznes.

MODUŁ 1

TU ZBUDUJESZ PODEJŚCIE, KTÓRE JEST KLUCZEM DO OSIĄGANIA SUKCESÓW

Czego dowiesz się z tego MODUŁU:

MODUŁ 2

TU STWORZYSZ BIZNES, KTÓRY DA CI SATYSFAKCJĘ I DOBRE PIENIĄDZE

Czego dowiesz się z tego MODUŁU:

MODUŁ 3

TU STWORZYSZ STRATEGIĘ MARKETINGOWĄ, KTÓRA BĘDZIE TWOJĄ MASZYNKĄ DO ZARABIANIA PIENIĘDZY

Czego dowiesz się z tego MODUŁU:

CZĘŚĆ 2: 6-miesięczny mentoring, który przyspieszy Twój rozwój.

Wiemy, że robienie wszystkiego samemu, przy tylu różnych rozpraszaczach, ogólnym śmietniku w Internecie i braku umiejętności jest bardzo trudne.

Dlatego siłą napędową Twojej skuteczności jest możliwość bezpośredniej pomocy na każdym etapie Twojego rozwoju.

Nie jesteś już sam z wiedzą, pytaniami i wyzwaniami.

Masz możliwość udziału w otwartych konsultacjach, na których wspólnie zastanowimy się nad Twoją aktualną sytuacją i zaplanujemy kolejne kroki. 

Będziesz mógł również zadać dowolne pytania dotyczące pracy nad sobą, biznesu, marketingu czy technicznych tematów. Będziesz mógł posłuchać o sytuacjach innych osób, co pozwoli Ci szybciej się uczyć i wyciągać wnioski.

CZĘŚĆ 3: Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.

Poznasz inne osoby, które rozwijają swoje biznesy online.

Nawiążesz ciekawe relacje i możesz zdobyć ciekawych klientów.

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy, w której będziesz mógł brać udział w ciekawych wywiadach, uczestniczyć w treningach innych początkujących osób i poszerzać swoje umiejętności. Możesz tu dyskutować na interesujące Cię tematy z innymi grupowiczami. 

To nie wszystko!

Otrzymasz jeszcze BONUSY:

BONUS 1 (wartość: 87 zł)

E-book: “65 Pomysłów na czym zarabiać online”

W jednym miejscu zebraliśmy sprawdzone tematy, którymi warto zajmować się w Internecie.

Ponadto możesz wykorzystać tę wiedzę, aby poszerzyć ofertę swojej marki o kolejne wartościowe produkty lub usługi.

BONUS 2 (wartość: 300 zł)

WideoKurs: “Zarabiaj na promocjach”

Jest to najprostsza i najszybsza metoda na zarobienie pierwszych pieniędzy w Internecie. Nawet jeśli nie masz jeszcze żadnych umiejętności, ten wideokurs pokaże Ci sposób, na szybkie dorobienie sobie kilku stówek (a nawet więcej).

Zgromadzone pieniądze możesz przeznaczyć w szybszy rozwój swojego internetowego biznesu!

Gwarantujemy, że jeśli skorzystasz z zawartej tu wiedzy, to koszt e-booka zwróci Ci się parokrotnie.

Formy prowadzenia działalności

BONUS 3 (wartość: 50 zł)

Wideo: “Formy prowadzenia działalności”

Dowiesz się, jakie są formy prawne prowadzenia firmy i co zrobić na początku, by Twoja firma nie generowała niepotrzebnych kosztów.

Pokażemy Ci, jak zacząć zarabiać w Internecie, prowadząc biznes za 0 zł.

Opinie klientów:

Dominik Fołtyn

matmanastoprocent.pl

Aneta zrobiła dla mnie tyle, że prawdopodobnie nigdy w życiu nie będę miał możliwości się w pełni odwdzięczyć Myślę, że jest kimś więcej niż terenem biznesowym – jest osobą, która pomoże Ci poukładać każdą dziedzinę Twojego życia. Współpracujemy ok. 3 miesiące i gdybym miał porównać swoją sytuację życiową zanim zdecydowałem się na współpracę, a teraz – niebo, a ziemia.

 Jeśli zastanawiasz się nad współpracą z Anetą to nie ma nad czym – jest ona warta KAŻDYCH pieniędzy, bo wiedza, którą przekazuje jest tak naprawdę bezcenna. Fakt, że nie jest łatwo – czeka Cię zmiana nawyków i przekonań, w które wierzyłeś/aś całe życie, ale efekty przerosną wszelkie oczekiwania. Podsumowując, jeśli Twoje życie nie wygląda tak jak chcesz to współpraca z Anetą jest najlepszym co Cię może spotkać.

Podsumujmy co otrzymasz!

Akademia Biznesu Online

Cena: 1999 zł

Kilka słów o nas

Aneta Witkowska

Przedsiębiorca, Trener umiejętności miękkich.

16-letnie doświadczenie w sprzedaży i 6-letnie w budowaniu biznesów on-line od podstaw.

Motywuje mnie to, że mogę pomagać innym ludziom, rozwiązywać ich problemy i czynić ich życie łatwiejszym, bogatszym, po prostu lepszym. Ta wolność i kreatywność w podejmowaniu decyzji, rozwój osobowości i widoczne efekty, dają mi radość i satysfakcję.

Pracowałam również na etatach na wyższych szczeblach, działałam w marketingach sieciowych, czy programach partnerskich. Otrzymałam dotkliwe lekcje, bo ufałam nieodpowiednim ludziom, źle zarządzałam swoimi finansami albo czasem. Zrozumiałam, że to właśnie od mojego charakteru, podejścia i wiedzy zależy jakość moich decyzji. Tego uczę moich podopiecznych, chcących otworzyć własne firmy.

Doceniam możliwość przekraczania granic, tych na mapie i tych w głowie. Uczę się i rozwijam, aby jeszcze skuteczniej pomagać innym realizować ich ambicje.

Rafał Wrzosek

Moją misją jest propagowanie internetowej przedsiębiorczości, polegającej na budowaniu biznesów online, które wnoszą wartość do życia innych ludzi.

Jest to najlepsza droga do zarabiania pieniędzy i wolności finansowej. Uważam, że każdy człowiek zasługuje na godne życie! Na co dzień pomagam początkującym przedsiębiorcom tworzyć i rozwijać wartościowe biznesy, wykorzystując do tego obecną technologię.

Od kliku lat zajmuje się zarabianiem przez Internet. Od 2017r. całkowicie się z niego utrzymuje. W tym czasie robiłem wiele rzeczy. Uczestniczyłem w różnych przedsięwzięciach. Rozwijałem różne projekty. Poznałem mnóstwo ludzi. Popełniłem też wiele błędów. 

Dziś dzielę się zdobytym doświadczeniem, tak by początkujące osoby jak najszybciej mogły zbudować swoje wartościowe biznesy, oparte o solidne fundamenty.

Pytania i odpowiedzi

Odbywają się na bezpłatnej aplikacji Zoom. Link do pokoju zawsze jest ten sam i będzie podany na Twoim koncie na platformie edukacyjnej. Z aplikacji możesz korzystać zarówno na komputerze, jak i na smartfonie.

Mamy klientów, którzy przeszli w tym okresie w 100% na swoje. Jednak wiadomo, że każdy jest inny i ma inną sytuację. Dlatego po okresie 6 miesięcy, jeśli będziesz chciał mieć z nami dalej kontakt, to zdecydujesz, czy przedłużyć swój dostęp. Otrzymasz taką możliwość na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oczywiście dostęp do kursów otrzymujesz na stałe.

Tak naprawdę nie ma takich ludzi. Wszystkiego można się nauczyć. To nie kwestia talentu, tylko nauki i Twoich chęci. W Internecie zarabia mnóstwo osób, które nie miały żadnych predyspozycji do technicznych rzeczy. Jak zaczynały były totalnie zielone.

Ponadto materiały są tak stworzone, by osoba początkująca mogła sobie poradzić (pokazujemy na wideo, co robić krok po kroku). W razie dodatkowych pytań zawsze możesz nas o wszystko dopytać na spotkaniu albo napisać na grupie.

Nie, w zdecydowanej większości przypadków nie jest to wymagane. Możesz na początku prowadzić firmę za 0 zł. W jednym z BONUSÓW dokładnie to omawiamy.